Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi lehet a gond?

Nincsilyesmino kérdése:

Mi lehet a gond?

Figyelt kérdés

Megpróbálom értelmesen és érthetően vázolni a helyzetet.A menstruációm kb egy hete késik,volt egy halvány barnás folyásom két napig de nagyon kevés.Azóta csak fehér van,több ,mint valószinű,hogy fel vagyok fázva fáj a hasam napok óta,a mellkasom szúr és néha a hátam is görcsöl,nyilal.A barátommal utoljára 8 napja feküdtünk le védekeztünk azután feltöltöttem az óvszert vizzel,megbizonyosodtam róla,hogy nem szakadt el.Akárhányszor csináltunk valamit óvatosak voltunk,mielőtt hozzám ért volna elküldtem kezet mosni,vigyáztunk amennyire lehet ,mert én nagyon paranoiás vagyok.Kétszer kellett bevennem esemény utáni pasztillát,először a legelső alkalommal,mert akkor a megszakitásos módszerrel csináltuk,amiért én nem rajongtam és azután ki is jelentettem,hogy ezzel befejeztük,másodszor,pedig elszakadt az óvszer.Ez a két esemény utáni tablettát két hónap leforgása alatt vettem be.A menstruációm néha késett vagy hamarabb érkezett de legtöbször elég rendszeresen megjött és nem fájt a hasam.A tabletták után néha barna folyás is jött és hasfájás.A tablettákat ezelőtt két hónappal szedtem be,de azóta kisebb nagyobb változásokat észre vettem a ciklusomat illetően.Rendszertelenűl tápálkozom,dohányzom és bulikban szoktam inni .Sokat fogytam,61 kg -ról lecsúsztam 53 ra.A szüleim ki vannak készülve ,hogy nagyon lesoványodtam és többen meg is jegyezték,hogy látványos a súlyvesztés.

A tegnap csináltam egy terhességi tesztet,reggel .Negativ lett.

Holnapután megyek dokihoz de nem tudom mire számithatok.

Hasfájáson kivűl semmi különöset nem érzek,sem mellfeszülést,sem hányingert,a szagokra sem vagyok érzékeny.Közben ezek az első hónapban már szoktak jelentkezni.

A kérdéseim a következők.Lehet,hogy az utolsó aktust ami ugye a teszt előtt 7 nappal volt nem tudja kimutatni ?A menstruációm késhet a tabletták,a rendszertelen étkezés ,vitaminhiány és felfázás miatt?Végsőron mi tévő lehet?Kérlek segítsetek nagyon fontos lenne,napok óta ezen idegeskedek éjjel nem tudok aludni,forgolódok,sírok.



2019. ápr. 23. 22:19
 1/3 anonim ***** válasza:
A teszt az aktus után legkorábban 14 nap múlva mutathat terhességet. Az esemény utáni tablettát nem véletlenül fél évetne max 1x szabad bevenni, mert egy lórúgásnyi hormont tartalmaz, ami fél évre felboríthatja a ciklusod. Késhet bármitől, de terhes valószínűleg nem vagy. Viszont ekkora fogyással el kéne menned orvoshoz, mert problémára utalhat.
2019. ápr. 23. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszod
2019. ápr. 23. 22:37
 3/3 anonim ***** válasza:
A nagy súlyvesztés az oka a késésnek. Táplálkozz rendesen! Egyél sok májat, húst. B12 vitamin hiányod is lehet.
2019. ápr. 24. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!