Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Késik a barátnőm menstruációja...

Késik a barátnőm menstruációja. Óvszerrel védekeztünk, óvszerrel is kihúztam mielőtt elmentem, azért hogy nehogy ki legyen szakadva a gumi. Most pedig valamiért késik a menstruációja. Segitség, mi lehet az oka? Nem akarunk gyereket.

Figyelt kérdés

2019. ápr. 24. 10:23
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Mennyit késik? Hány évesek vagytok? Tudni kéne, hogy késhet akár 1-2hetet is, főleg ha fiatal. Akkor még be sem állt normálisan a menstruációja. De ha nagyon aggódtok, vegyetek egy tesztet, nem drága, és csinálja meg.
2019. ápr. 24. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
Minél előbb javasolt egy teszt, de előfordulhat, hogy valami miatt nem akkor jön, amikor "kéne". Ha megfelelően védekeztetek, kizárt, hogy bármi is legyen.
2019. ápr. 24. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:

Mennyit késik? Ha nem szed gyógyszert, akkor nem mindig ugyanakkor jön meg. Pár nap plusz/mínusz belefér. Sőt, van amikor többet is késik, főleg ha fiatal, vagy bármi más befolyásolta most, akár betegség.

Ha ti normálisan védekeztetek, akkor legfeljebb valaki mástól lehet terhes, nem tőled :D

2019. ápr. 24. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
16 évesek. Rendesen védekeztünk, semmiféleképpen sem merném bevállalni egy másodpercre sem óvszer nélkül. Nem értek meg másokat, nem szeretnék az életemmel játszadozni. Ma kellett volna megjöjjön neki, de semmi jel arra hogy megjönne. Fogalmunk sincs mi lehet
2019. ápr. 24. 10:47
 5/22 anonim ***** válasza:

Akkor végül is még nem is késik. Biztosan meg fog jönni. Nagyon sok minden miatt késhet, nemcsak terhesség miatt.

Lehet, hogy megjön 1-3 napon belül, lehet, hogy késik egy hetet. Ciszta is okozhat ilyet. Meg ilyen fiatalon az is előfordul, hogy csak úgy, minden ok nélkül ki marad egy hónap.

A tesztelés jó ötlet.

2019. ápr. 24. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
71%

LOL! Hirtelen azt hittem, hogy napokról vagy hetekről van szó :D :D :D


Ez még nem késik. Még fiatal a nap! Majd ha egy hetet késik, akkor kezdhettek el szépen lassan aggódni. Azért kicsit jobban képben lehetnél ezekkel a dolgokkal, függetlenül attól, hogy férfi vagy.

2019. ápr. 24. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Próbálok minél tapasztaltabb lenni, csak teljesen el vagyok bizonytalanodva, mert annyi hülyeséget olvastam itt hogy már nem tudom mit hidjek. Végülis, ha az óvszer nem volt lyukas, és kihúztam mielőtt elmentem, akkor csak nem lehet baj. Olvastam ilyen mikroszakadásokról az óvszeren, azokról mit hidjek? Ha esetleg volt mikroszakadás, és előváladék juthatott belé?
2019. ápr. 24. 10:57
 8/22 anonim ***** válasza:
Szerintem erre térjünk vissza akkor, ha ne adj Isten tényleg késik majd neki. Van aki fogamzás gátló mellett is teherbe esik, van aki pedig óvszer mellett. Én ezen nem paráznák egyelőre. Ez amúgy pszichés is lehet. Nagyon rágörcsölted a barátnőd. Engedjétek el magatokat és nyugi, majd megjön.
2019. ápr. 24. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
Dehát ha nem élveztem bele nem eshet teherbe, nem? Még az aggaszt, hogy mielőtt megjön neki azelőtt a melle fáj egy hétig. Most meg semmi, teljesen összevagyunk zavarodva.
2019. ápr. 24. 11:04
 10/22 anonim ***** válasza:
Nekem is általában, de van, hogy semmit sem érzek. Néha pedig a fejem fáj előtte és úgy érzem semmi erőm sincs. Aztán pedig van úgy, hogy semmi előjel nélkül megjön. Általban -+ 2 nap nálam.
2019. ápr. 24. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!