Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mitől vérzek megint?

Mitől vérzek megint?

Figyelt kérdés

Pcos szindromam van ami sajnos hormon problemaval jar es sosem volt tul rendszeres a menstruaciom. Parszor megjott a vart idopontban volt mikor kimaradt,volt hogy egsmas utan 2szer 3szor jott meg 5-7nap kihagyasokkal amire norcolut gyogyszert szedtem. Amitol ugy tunt rendszerezodott. Majd sajnos esemény utámi tablettat kellett beszednem ami ugye egy nagy hormon bomba. Miután bevettem 14 napra ra megjott 8napig tartott. Majd aztan 29 napra ra normalisan megjott 7 napig tartott.

Most megint kezdődik. Egymas utan 3jara jön meg. 3napig barnazok majd aztan elkezdek vérezni. Erzek kisebb nagyobb fajdalmakat a petefeszkeimben. Most 9 napig nem vereztem. Es mara elkezdtem verezni megint. Tegnap meg csak barnaztam. Mitol lehet?


2019. ápr. 24. 19:52
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!