Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lányok! Ti mivel szőrtelenítet...

Ilili12 kérdése:

Lányok! Ti mivel szőrtelenítetek odalent? Mit ajánlotok?

Figyelt kérdés

Igaz az, hogy a borotválástól dúsabb lesz a szőr? Az a baj, hogy nagyon kicsi a fájdalomküszöböm. Ha borotválom mit csináljak, hogy utána ne legyen szőrbenövés vagy hasonló problémák?

16/L



2019. ápr. 24. 22:47
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Borotva. Nem lesz dúsabb. Egyáltalán nem fáj nekem.
2019. ápr. 24. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
92%
gyanta :) ciki, nem ciki, 23 éves vagyok és ordítok ugyan mint az állat, de a gyantázást legalább elegendő csak 6 hetente csinálnom, és csak 5 másodpercig ordítok,amíg leszedi a kozmetikus, utána meg másfél hónapig nem nő vissza. Az epilátornál sokkal jobb, az tovább tart, ez meg néhány másodperc :)
2019. ápr. 24. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Borotva. Amúgy gyanta párti vagyok, de az már a szeméremdombomon is nagyon fájt, úgyhogy annál lejjebb még nem is próbáltam, nem merem.

Nem lesz dúsabb a borotvától, nyugodtan borotváld. Maximum az a kellemetlen benne, hogy gyakran kell, mert gyorsan visszanő.

2019. ápr. 24. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
92%
Az én bőröm nem bír semmit, úgyhogy én ciki vagy sem, teszek rá, borotválom, de nem simára. Pár milis. Trimmelem.
2019. ápr. 24. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Borotválás előtt puhítsd fel a szőrszálakat mondjuk egy meleg fürdővel, akkor könnyebben tudod leszedni. Utána hintőporozd, esetleg szőrbenövés elleni krémet is használhatsz. A benőtt szőrszálak ellen még jó a bőrradírozás is, hetente pár alkalommal azon a területen ahol szőrtelenítesz radírozd át, a neked megfelelő készítménnyel.

Amúgy én is gyanta párti vagyok, a szépségért meg kell szenvedni, már az első alkalom után ritkul a szőrszálak száma. De ha utána újra borotválod visszaáll az eredeti mennyiségre, dúsabb nem lesz, csak akkor nem is érte gyantázni. Én mindig erre gondolok, hogy ha nem jutok el a gyantáshoz és leszedem borotvával, hogy megint mehetek legközelebb szenvedni...pedig csak az első gyanta a legrosszabb, utána már csak kicsit nagyon rossz :D

2019. ápr. 27. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!