Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A fogamzásgàtló tabletta első...

A fogamzásgàtló tabletta első napjától csökken a menstruációs vérzés vagy csak később, következő hónapokban?

Figyelt kérdés
Tegnap délután jött meg. Este be is vettem az első tablettát és egyáltalán nem olyan erős a vérzés, mint ahogy szokott lenni mindig a 2.-3. napokon. (Ezért is irattam fel a bogyót, mert nem bírtam elviselni az erős vérzést.) De nem tudom, hogy ez véletlen lehet csak vagy ez a normális? Erről nem találtam sehol információt. A dokim azt mondta, hogy fokozatosan fog csökkenni a köv. hónapokban.
2019. ápr. 25. 12:13
 1/2 anonim ***** válasza:
Jó nagy ökörség volt erre fogamzásgátló tablettát szedni. Inkább rendesen ki kellene vizsgálni az erős vérzés okát. Mostantól ugyanis menstruációd sem lesz... A vérzés vagy csökken az elején, vagy nem. Ez teljesen egyéni dolog.
2019. ápr. 25. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

A menstruációs vérzésed konkrétan megszűnik.

A mű-vérzés egyáltalán nem biztos, hogy kevesebb lesz, lutri. Nekem pl picikét több lett.

2019. ápr. 30. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!