Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Intim terület leborotválása...

Ilili12 kérdése:

Intim terület leborotválása után, mindig szúr és viszket, amikor nő vissza a szőr. Mit tehetnék ellene, valami krémet vagy bármi tippet tudnátok adni?

Figyelt kérdés
(kezdő vagyok)

2019. ápr. 25. 18:24
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is ez volt.

Nem befolyásolni akarlak de én áttértem a házilag főzhető cukorgyantára(neten sok recept van)

És azóta 1 hónapig teljesen sima vagyok, és kopik is a szőröm, néhány helyen már csak pihés nől vissza

2019. ápr. 25. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Van akinek a bőre nem bír bizonyos szőrtelenítési módokat. Intim területen én sem tudok borotválkozni pedig kipróbáltam nyugtató krémeket, fertőtlenítettem, bőrradíroztam. Bármit csináltam ugyanolyan csúnya pettyes lett.

Nálam is a gyanta vált be, kozmetikushoz járok.


Cukorgyantával viszont óvatosan. Lábon próbáltam. A cukor jól tartja a hőt, a külső része érinthetőnek tűnik, a belseje éget. Szerencsére keveset kentem fel egyszerre, így kicsi lett az égési sérülés.

2019. ápr. 25. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Jó minőségű borotva, fürdés közben alaposan bedörzsölni sima szappannal és fentről lefele borotváld, tehát hastól comb fele :)
2019. ápr. 25. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én már 18 éves korom óta borotválkozok oda lent.


Hintőpor ami legjobban segít,közvetlenül borotválkozés után nem sajnálom :D Aztán reggel is. 2-3 napig reggel-este.


Ez vált be eddig, de ugyan úgy kipattogok sajnos.


Sudocremet próbáltam még vmennyit az is segített,de inkább a hintőpor.


Ezeket próbáld ki.


Gyantától is kipattogtam,viszketett,szúrt,epilátortól is.


Nekem erre eleve érzékenyebb a bőröm ott lent. Majd idővel megszokod.

26/N

2019. ápr. 26. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!