Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ez lehet valamilyen betegség...

Ez lehet valamilyen betegség tünete?

Figyelt kérdés
Kicsit több mint két hónapja voltam együtt barátommal de csak anál volt... Gumit nem húzott mert gondoltam úgyse lehet semmi. Aztán rá kb két hétre szurkáló érzést éreztem az alhasamban meg enyhe égető érzést is. Nem volt igazából fájdalmas inkább zavaró. Ez elmúlt pár napon belül most viszont meginr érzem kicsit több mint két hete. Ezen kívül még úgy vettem észre hogy megduzzadtak az ágyéki nyirokcsomóim is. Bár lehet, eddig is ilyenek voltak csak most vettem észre a nagy aggodalomban A chlamydiáról olvastam, hogy tünetmentes a legtöbb esetben és mintha valahol a nyirokcsomók megduzzadását írták volna. Szerintetek ez az lehet? Vagy valami más?
2019. ápr. 25. 19:06
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!