Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ma se jött meg! Ma van a 30....

Ma se jött meg! Ma van a 30. nap és 2 napja meg kellett volna jönnie. Teszteltem és negatív de akkor miért nem jön meg?

Figyelt kérdés
2019. ápr. 26. 06:32
 1/4 anonim ***** válasza:

Űr isten! Már kemény két napja késik??? Mi lesz most? Mind meghalunk!


Kedves kérdező! Akár ki is maradhat egy vérzés, nem vagyunk képek. 2 nap amúgy is semmi. Nyugodjál meg szépen.

2019. ápr. 26. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nekem ebben a hónapban 1 hetet késett, már majdnem én is csináltam egy tesztet, bár tudtam hogy semmi baj nem lehet, mert normálisan védekezünk, azért nem is siettem vele.

Amúgy eddig minden évben volt egy jó hónapom amikor egész egyszerűen kimaradt. Nagy cucc. Én inkább élvezem, ahelyett hogy így rágörcsölnék... mert így aztán tuti nem jön meg. Te ennyire szeretsz menstruálni? 😟

2019. ápr. 26. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Dehogy csak jobban megnyugodnék. Petefészek cisztám is van, nem lehet hogy attól késik?
2019. ápr. 26. 10:38
 4/4 anonim ***** válasza:
Akármitől késhet, de tényleg. Nyugi semmi bajod. Nyáron neked nem szokott megbolondulni? A nagy melegben sokakkal előfordul.
2019. ápr. 26. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!