Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A hüvely- és végbélnyílásom...

A hüvely- és végbélnyílásom között kicsi szemölcsök jelentek meg. Ez mitől lehet és mit lehet vele csinálni?

Figyelt kérdés
El fogok menni orvoshoz is majd, de pici gyerekem van, ezért ez időbe telik, és addig is szeretném kicsit kezelni, ha lehet. Nem fáj, de nem valami esztétikus látvány, és borotválni sem merem a környékét, nehogy belekapjak a borotvával.
2007. dec. 6. 17:05
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Hát erre szerintem csak a doki mondhat valamit.

A borotvát jól teszed, ha elfelejted, az tuti csak árthat.

Nekem bőrkinövéseim lettek a nyár óta, arra azt mondta a bőrdoki,hogy normális...

Szerintem neked sincs semmi komoly bajod:)

2007. dec. 6. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ne csinálj velük semmit, nagyon érzékeny helyen vannak. Kérj minél hamarabb időpontot a bőrgyógyászhoz. Egyébként szerintem hormonok okozzák, maguktól is elmúlhatnak. Jobbulást!
2007. dec. 6. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!