Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Előbb urológushoz vagy nőgyógy...

Előbb urológushoz vagy nőgyógyászhoz menjek?

Figyelt kérdés

Mostanában gyakran előfordul, hogy szex után húgyúti fertőzésem lesz. Fájó pisilés, égő húgycső, véres vagy gennyes büdös vizelet.

A háziorvos beutalt vizelettenyésztésre és mondta, hogy nőgyógyászhoz is menjek, mert valószínűleg nőgyógyászati a probléma.

Előbb várjam meg a tenyésztés eredményét, vagy mehetek nőgyógyászhoz egyből vagy tök mindegy?



2019. ápr. 27. 15:03
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
En megvarnam a tenyesztest, elobb urulogushoz mennek vinnem a leletet is majd nogyogyaszhoz.
2019. ápr. 27. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
78%
A párod is menjen!!! A férfiaknak nincs tünete,de a párodtól kapod vissza!
2019. ápr. 27. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Azon gondolkodtam, hogy reális lesz-e az eredménye a tenyésztésnek, mert most is ez a helyzet, hogy beteg vagyok és azt mondta az orvos, hogy ha beszedtem az antibiotikumot azután menjek a tenyésztésre. A páromnak nem adott beutalót, pedig elkísért és mondtam is, hogy szex után van mindig ez a probléma. Kérjen akkor ő is beutalót? Vagy elég ha csak mondom a nőgyógyásznál és kap valamit ő is? Vagy mindenképpen neki is kellene vizelettenyésztés?
2019. ápr. 27. 23:00
 4/8 A kérdező kommentje:
De ha tőle kapom, akkor neki is kellene hogy fájjon a pisilés nem? Elvégre akkor benne is van baktérium.
2019. ápr. 27. 23:03
 5/8 anonim ***** válasza:
50%
Naszutas felfazasnak hivjak. Legtobb esetben az Ecoli bakterium okozza, probald meg a dmannoz port ra, nekem csak az segit. Nem feltetlen a parodtol van, nekem ol mindenkivel kijon akkor is ha ovszert hasznalunk. Ha nem mulik el ne szedd kiloszamra az AB-t akkor se ha minden orvos azt fogja felirni, mert csak ront a helyzeten. A dmannozt 1dl vizben feloldasz egy kiskanal port, megiszod, hagyod hatni a holyagban, nem mesz pisilni 1 oran at legalabb. Ezt megcsinalod szex utan rogton es nem fazol fel. Ha megis erzel vmi aprot akkor ejjelre is hagy hatni a holyagban es reggelre tuti nincs semmi. Mar kialakult felfazast is tudsz vele kezelni, napi 3-5x ezt meg kell csinalni 1-2 napig es meggyogyultal. Csak ecolinal hat.
2019. ápr. 30. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. Szerintem sem tőle van, a régi páromnál is előfordult.
2019. máj. 1. 11:54
 7/8 anonim ***** válasza:
Szia! Az előző válaszolóval egyetértek, a heteken át tartó antibiotikum ront a helyzeten mert kiírtja a hüvelyflórát és a bélflórát (ott talàlható az immunrendszer) Nekem a tőzegáfonya kapszula, és az immunrendszerem, hüvelyem megerősítése segített.
2019. máj. 1. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi!
2019. máj. 2. 12:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!