Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Normális ez első tamponhaszála...

Normális ez első tamponhaszálatnál?

Figyelt kérdés

Most próbáltam először a betéten kívül tampont is. Az első felhelyezése elég kellemetlen volt, a következő már kicsit könnyebb.

Valamint miután először felhelyeztem a tampont, a pisilés nehézkesebben ment (nem tudtam rögtön pisilni), illetve amikor sikerült, a pisilés közben égető érzést éreztem.


Ez valamilyen gyulladás jele lehet? Idővel könnyebben tudom majd használni a tampont?



2019. ápr. 27. 21:01
 1/7 A kérdező kommentje:
25 N, még szűz vagyok
2019. ápr. 27. 21:04
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Ez attól is függ, milyen méretű tampont használtál.

Én mikor még szűz voltam, csak minit használtam.

Gondolom te nagyobb méretet használsz és lehetséges, hogy a szűzhártyád átszakítottad és azért volt problémás. A csípő érzés is amiatt lehet.

2019. ápr. 27. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Inkább az a baj, hogy nem tetted elég mélyre. Ajánlott legalább a fél ujjadat felnyomni utána. És akkor kell használni, ha annyira vérzel, hogy könnyen felcsúszik.
2019. ápr. 27. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Nincs a helyén

vegyél applikátoros ob tapont és próbáld azt! (müllerben lehet venni)

2019. ápr. 27. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
79%
Átszakadt a szűzhártyád, vagy megsérült, és ezért van az égető érzés. Egy kis gyulladás lehet helyileg.
2019. ápr. 27. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
80%

Szerintem nem a szűzhártya. Ha alkalmanként maszturbálsz, amit egy 25 éves azért szokott már valószínűleg rég kitágult/átszakadt.

Én csak alkalmanként használok tampont ilyenkor van, hogy elrontom. Ha nem sikerül elsőre felrakni vagy szárazabb vagy kicsit, felsértheti a hüvely nyílását akkor is ha már régóta nemiéletet élsz.

Amúgy szerintem nem raktad elég mélyre, ezért érzed pisiléskor.

2019. ápr. 27. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
100%
Nekem is ilyen volt sz első, holott már rég nem voltam szűz. Nem tetted fel elég melyre.
2019. ápr. 28. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!