Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Gyógyszer váltása?

Gyógyszer váltása?

Figyelt kérdés
Nőgyógyászom Jangee-t írt fel, eddig a Lindynette-t szedtem. Olvastam a Jangee betegtájékoztatóját a neten, hogy ha 3 havi megvonásos vérzés kimarad, akkor hagyjam abba a szedését, és forduljak orvoshoz, mert biztos, hogy terhes vagyok. Érdekes számomra, hogy a Lindynette tájékoztatójában nincs ilyen leírva. Nem mertem váltani. Helyesen döntöttem vajon? Így nem mertem a váltást bevállalni.
2019. ápr. 28. 18:26
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Emiatt miért nem merted bevállalni? Ha nem jelentkezik ennyi időn át vérzés, ott tényleg "baj" van. Attól még nem rossz gyógyszer, hogy ez le van írva benne.
2019. ápr. 28. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
0%
Vicces, hogy ez a rész aggasztó csak számodra, mikor bele is lehet halni a szedésbe... :'D
2019. ápr. 28. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Vicces, hogy nem a kérdésre válaszolva okoskodsz itt össze-vissza. Ennyi erővel ne szedjen senki semmilyen gyógyszert, mert bármelyik szedésébe bele lehet halni. -.-


1-esnek köszi a választ!

2019. ápr. 29. 05:49
 4/9 anonim ***** válasza:
Rendben, akkor válaszolok a kérdésre. Nem döntöttél helyesen. Egy kis piti semmi infó aggaszt téged, aminek semmi lényege.
2019. ápr. 29. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Több mint 2 éve szedek Jangee-t, sosem volt semmi bajom tőle. Nem maradt ki a vérzésem sem soha. Miért maradna ki 3 hónapot? Ezt nem értem...

24N

2019. ápr. 29. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Mi a teendő, ha nem jelentkezik vérzés a tablettamentes héten?

Ha a várt vérzés kétszer egymás után nem jelentkezik, lehet, hogy terhes. Azonnal keresse fel kezelőorvosát. Ne kezdje el a következő csomag szedését, amíg nem bizonyosodott meg arról, hogy nem vár gyermeket.


Ebből gondoltam, amit. Ezért tettem fel a kérdést, nem voltam biztos benne. De a Lindynette betegtájékoztatójában nem írnak ilyet sehol sem.

Nem piti infó, mert nem vágyom arra, hogy pitiségből mehessek neadj' Isten abortuszra.

2019. ápr. 29. 17:50
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Első vagyok.


Ha mindig időben (max 12 óra csúszással) beveszed, figyelsz arra, hogy hányás, hasmenés esetén óvszert használtok, nem esel teherbe.

2019. ápr. 29. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Még mindig nem értem, miért aggaszt téged ez a rész, kérdező...
2019. ápr. 29. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
A nyolcassal értek egyet. Mint írtam több mint 2 éve szedem odafigyelve. SEMMILYEN problémám nem volt. Ha normálisan szeded miért maradna ki a vérzés? Ne haragudj de szerintem is baromságon problémàzol. Elég logikus, hogyha össze vissza szeded akkor kimaradhat a vérzés mert terhes lehetsz, de ha mindent betartasz akkor ennek kicsi az esélye. Ez más fogamzásgàtlóra is igaz.
2019. ápr. 29. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!