Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Laborban csinalt huvelyvaladet...

Laborban csinalt huvelyvaladetenyesztes mitol kulonb mint amit nogyogyasz vagy bőrgyógyász csinal utana ő kuld be a laborba?

Figyelt kérdés

#hüvely #labor #bőrgyógyász #nőgyogyasz #hüvelyváladéktenyésztés
2019. ápr. 29. 16:22
 1/9 A kérdező kommentje:
Úgy értem hogy vervetelen is csinalnak huvelyvaladek tenyesztest, de ott ugyebar nem kell kifizetni az alap vizsgalatot
2019. ápr. 29. 17:14
 2/9 anonim ***** válasza:

"Úgy értem hogy vervetelen is csinalnak huvelyvaladek tenyesztest"


Tessék?

2019. ápr. 29. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Vervetelen nem huvelyvaladek tenyesztest csinálnak, hanem vizeletet.
2019. ápr. 29. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
De csinalnak huvelyvaladek tenyesztest is, majdnem minden vervetelnek a honlapjan fennt van. Azt hiszem 2000 ft. Ha nem hiszitek nezzetek utana.
2019. ápr. 29. 21:26
 5/9 anonim ***** válasza:
Ennek így fuss neki még egyszer. Másold be ide az oldalakat, amelyek érdekelnek, és akkor talán ki tudjuk hámozni mi a különbség - ha van.
2019. ápr. 29. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Nem ertem mit nem értesz, inkabb hagyjuk. Szukseg van egy hüvelyváladék tenyesztesre es kutakodtam a neten. Csinal a borgyogyasz, a nogyogyaszis de ezek 20-30 ezer ft korul vannak. Illetve lattam a verveteli oldalakon ia h ott is csinalnak de ott csak 2000 ft.
2019. ápr. 30. 08:51
 7/9 A kérdező kommentje:
Ezert nem ertem a kulonbseget
2019. ápr. 30. 08:52
 8/9 anonim ***** válasza:
Szerintem laborba nem fog senki mintat venni. A honlapon azert van fent az ara, mert oda kuldik nogyogyaszatrol is tenyesztesre.
2019. ápr. 30. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Jaaa lehet.
2019. ápr. 30. 16:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!