Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 17éves lány vagyok.6hónapja...

Manocska17 kérdése:

17éves lány vagyok.6hónapja fogamzásgátlót szedek. Múthónapban azaz Márciusban 13. -án megjött 17. -re elmult rá egy hetre megint megjött. Miért van ez?

Figyelt kérdés
Ebben a hónapban megint megjott vasárnapi nap volt csütörtökre elmúlt következő hét hétfőn megint megjott szerdán elmúlt szombaton megint megjött hétfőn màr semmi nem volt. Aztan másnap reggel megint megjött estére nem volt semmi. És 2-3hete ez igy megy. Ma megint megjott pedig 5nap mulva kellene megjonnie a tablettak szerint. Van hogy néha elfelejtem bevenni a tablettát de másnap reggel vagy este beveszem a kovetkezovel. Nem tudom milehet?

2019. ápr. 29. 19:31
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
Érdemesebb lenne felkeresni egy nőgyógyászt, vagy a háziorvosod, ahelyett hogy ide irkálsz
2019. ápr. 29. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Minden nap ugyanabban az időpontban kellene bevenni, nem össze-vissza szedni, és akkor csodálkozol, hogy heti szinten többször is vérzel.
2019. ápr. 29. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Az elso honapokban is volt mikor este elfelejtettem bevenni es masnap vettem be de semmi panasz nem volt akkor. De holnap elmegyek nogyogyaszhoz.
2019. ápr. 29. 20:40
 4/4 anonim ***** válasza:
Mi lehet? Na vajon mi... A fogamzásgátló tabletta egy mű ciklust csinál. Amíg beviszed minden nap a hormont, addig nem vérzel, aztán amint megtartod a szünetet, kezdődik a megvonásos vérzés, mert lecsökken a hormonszint. Ha összevissza szeded, a szervezeted nem mindig időben kapja meg a szükséges hormont, és ahogy a szünetben, úgy a kihagyott szemek után is elkezd leválni a méhnyálkahártya egy köztes vérzés formájában. Teljesen logikus. Annyira szomorú, hogy szeded, de fogalmad nincs, hogyan kellene, és miképpen működik...
2019. ápr. 29. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!