Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Akinek hetek óta tartó vérzése...

Akinek hetek óta tartó vérzése volt, annak mi okozta?

Figyelt kérdés

Eü küret volt-e? S mi lett az eredmény?

Az első perctől orvoshoz járok. Most jutottunk el küretig.


2019. ápr. 29. 21:29
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Évek óta küzdök vele. Az okát nem találják. Közben szültem is (ikreket), tehat olyan nagy baj nem lehet (mondták az orvosok). 3 kuretem colt, hála az égnek, mind negatív eredménnyel jött vissza. Most mar endometrium abláziót csináltak, reméljük ez végre elmulasztja.

7 éve szenvedek ettől, pedig a menopauza messze van.

2019. ápr. 29. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszodat.

Nálad is darabos vérzés szokott lenni? Nekem sajnos már 3 hete azzá változott. Én már két hónapja is vállaltam volna a küretet, de sajnos nem rajtam múlt..

2019. ápr. 29. 22:00
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Nálam van, hogy darabos, van hogy élénk piros, van hogy barnazas csak. Össze-vissza rendszer nélkül.

1 es voltam

2019. ápr. 29. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszi!

Hasonló nálam is. Csak hát ugye két hónap az két hónap.. Még nálam valamit látni ultrahangon. Azt hogy mit, majd a küret talán megadja. Jobbulást kívánok neked!

2019. ápr. 29. 22:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!