Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ez bakteriális fertőzés, és...

Ez bakteriális fertőzés, és ha igen, mivel enyhítsem a tünteim amíg nem jutok orvoshoz?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Szeretném leszögezni hogy már van időpontom az orvoshoz, de még több mint 1 hét, mire el tudok menni.

Komoly párkapcsolatban élek, jó pár hónapja kezdtem el hüvelygyűrűt használni, amire eddig nem volt panasz.

Kb 1,5 hete jelentkeztek nálam olya tünetek hogy fájdalmas volt az együttlét, és utána napokig fájt "ott lent", több folyásom volt de nem sűrű inkább vizesebb, rosszabb szagú, fájogatott a hasam néha.

Gondoltam a gyűrű okozza, de mivel nem múlt, és viszonylag megesik 2× egy évben hogy hüvelygombán van, vettem rá canesten kúpot és kenőcsöt, (ezelőtt gyógyövényes vízzel borogattam) - alul a bőröm ki van pirosodva, és viszket/fáj- ezért is gondoltam hogy az. 1 hétig nem voltunk úgy együtt, majd elmúlt minden rossz érzet, és ismét együtt voltunk, és akkor enyhén fájt és visszajött rögtön utána minden tünet.Fájó, viszkető, égető érzés odalent, kellemetlen folyás, mintha az együttlét hozta volna elő. Aggaszt az egész bár most fog megjönni nemsokára, abban bízom hogy kitisztít kicsit.

Mivel kezeljem a dolgot vagy a környékre milyen krémet amíg nem jutok orvoshoz? Még 1,5 hét és nagyon diszkomfortos ott lent..:/


Egyáltalán ez mi lehet bakteriális fertőzés? Csak még az is idő mire felírja a kezelést az orvos..


Köszi előre is!


24L


2019. ápr. 29. 21:31
 1/3 anonim ***** válasza:
Először is amíg nem lát orvos,semmi szex és távolítsd el a gyűrűt ill ne használj újabbat. (Tudom nehéz kibírni :)). Ha bűzös hígabb a folyás az inkább bakteriális lehet. Vitagyn -c hüvelykrémet próbáld meg míg nem lát orvos. Az nem gyógyszeres de kifejezetten bakteriális bajra való. És tényleg minél hamarabb lásson nőgyógyász. Jobbulást!
2019. ápr. 29. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Téged nem fertőzhet a fiúd?
2019. ápr. 29. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Igen ez bakteriális fertőzés, nekem is volt. Majd a nogyogyasznak mindenképp mondd hogy van állandó partnered, es ne hagyd neki hogy váladék tenyésztés nelkul irogasson fel neked gyógyszereket.
2019. ápr. 30. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!