Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egészség » Nők egészsége

A kérdés

Baj ha állandó jellegel kb 1héttel hamarabb jön meg a menszeszem?

17éves vagyok és kb 3éve van menszeszem. az elmult 1évben mindig 1héttel olykor 10nappal hamarabb jön meg.az elmult idöbwn sokszor vt gombás fertözésem. ez befolyásolhatja? mikor áll be végre normálisan?

2008. nov. 11. 14:51  Privát üzenet  

A válasz
eloszor is nogyógyászhoz kellene fordulnod.nem írtad hogy hány napos ciklusaid vannak ,mert az is változhat.a gombás fertozés is befolyásolhatja de a megfázás még jobban és a stressz is vagy akár a szerelem is

A válaszíró 71%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/1Időpont 2008. nov. 12. 19:50 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Tehetek valamit hogy a menszeszem hamarabb elmúljon?
Lehetséges hogy 2 héttel hamarabb jön meg a menszeszem?
17 eves lany vagyok, es mar egy honapja alhasi fajdalmaim vannak, inkabb a bal petefeszkemnel. A menszeszem az elmult honapokban hamarabb jott meg! A fajdalom nem folyamatos,...
Én egy 13 éves lány vagyok és 1 hónapot késett eddig a menszeszem de J. hónap elején nyaralás és nem akarom hogy elrontsa azt az 1 hetet . Nem lehet ez ellen valamit tenni hogy...
Van vmi olyan szer v vmi házi praktika ami segitene abban h hamarabb jöjjön meg a menszeszem?
Mitöl lehet az hogy hogy majd le szakad a derekam a menszeszem el mult 1 nappal hamarabb és nagyon gyenge is volt ami nem ilyen szokott lenni. Most hol meg volt hol nem? Lehet baba a dologban?

Kérdések az Egészség rovatbólKérdések a Nők egészsége rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!