Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miert kesik a menstruaciom?...

Miert kesik a menstruaciom? Fogamzasgatlo abbahagyasa utan

Figyelt kérdés

Fel evig szedtem fogamzasgatlot, az utolso level utan megjott (persze a gyogyszertol) majd az elso gyogyszernelkuli honapba megjott ( ugyanugy mint regen, eros fajdalmak, hanyinger,stb) es most mar ket menszeszem maradt ki... Tehat elso honap megjott, masodik-harmadik pedig nem. A harmadik most kellett volna megjojjon egy hete de sehol semmi.

Egyutt voltam parommal, de ugy tudom az elovaladektol nem lehetseges teherbe esni, vagy minimalis ra az esely. Tesztet felek csinalni, de ha nem jon meg az lesz vagy doki.

Veletek fordult mar elo fogamzasgatlo abbahagyasa utan ilyesmi ?



2019. ápr. 30. 16:34
 1/1 anonim ***** válasza:
Uramatyam... hany eves vagy? Elovaladektol igen is teherbe lehet esni, sot ha 2 menszesz kimaradt mar az vagy!
2019. ápr. 30. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!