Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért érzem magamat fizikailag...

Miért érzem magamat fizikailag gyengének? 18L

Figyelt kérdés

Úgy októbertől elkezdtem rendesen edzeni és enni és sok pozitív hatása volt rám tényleg minden sokkal jobb lett le is fogytam 5kgot meg olyan “dietam” volt hogy kb mindent ettem a lényeg hogy egészséges legyen és a fehérje meglegyen nem dietaztam úgy hogy pl kedd 12kor csirkemellet eszem zöldségekkel:D az edzes, cardio nagyon jól ment de januárban szakitottam a barátommal és hat utána el kezdtem édességeket enni meg figyeltem a kajára de mindig volt délutáni csoki meg stb eves.. lehet kicsit depressziós voltam na és azóta eltelt pár hónap és már 1 hónapja próbálok odafigyelni a héten meg már rendesen megy minden mint a dietazas kezdetétől

Szóval 1 hónapja gyengének érzem magam pl cardiot nem is várom gyenge vagyok közben de megcsinálom amit kitűztem magam elé de közben nem érzem valami jól magam.. súlyzos edzes közben is gyengének érzem magam meg alap egész nap suli időben.. van amikor semmi nincs de ha pl nem alszok egész nap gyenge vagyok

Pl suliban 2 emeletet lepcsozok és a comb izmom kicsit kellemetlen stb de nem súlyos a dolog:D csak zavar főleg hogy régen ha edzeni kellett menni annyira vartam és huu csináljuk... most meg semmi kedvem, erőm.. meg szedek 1 hónapja magneziumot mert húzta a görcs a vádlimat néha

Nemtudom mennyire érthetően írtam le:/ erre szedjek valami vitamint vagy valami tanács vagy orvos?

Meg az egészben a bajom hogy úgymond “lusta” vagyok és “gyenge” ..

Köszönöm előre is:)



2019. ápr. 30. 16:39
 1/2 anonim válasza:
Szerintem hagyd egy darabig abba az edzest es koncentralj az egeszsegedre. Elvegre 18 evesen meg a szervezeted akrmilyen keveset is de fejlodesben van. Probalj minimalis megterhelest vallalni. Ha pedig nm tudod abbahagyni akkor csokkentsd a mozgast amennyire tudod. Pl estenkent fuss 1 kort a parkban de a te ritmusodban es ennyi.
2019. ápr. 30. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Persze erre én is gondoltam de akkor teljesen ellustulnek azt meg nem akarom és hasonlót csináltam de nem segített :/
2019. ápr. 30. 19:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!