Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Antidepresszans es alkohol?

Antidepresszans es alkohol?

Figyelt kérdés

Escitilt szedek lassan 1 eve, 10milis gyogyszernek a felet veszem be elalvas elott 0,25os Xanaxszal. Panikbetegsegre kaptam. Ihatok alkoholt napkozben vagy inkabb ne kockaztassak? Nem tomenyre gondoltam, csak egy Somersby vagy hasonlo. Emiatt mar lassan 1 eve nem ittam alkoholt, panikoltam tole, hasonlo tuneteket okoz, mint a panikroham.

21/L



2019. máj. 1. 11:00
 1/4 anonim ***** válasza:

Én egyszer követtem el azt a hibát, hogy azt hittem kis mennyiségű rendszeresen szedett Xanax mellé nem fog megártani 2 üveg sör, aminek ugyanannyi az alkohol tartalma mint a Somersbynek. Hát hazafele az emberekből is annyit láttam mint ahány üveg sört ittam, úgyhogy szerintem jobban jársz ha hanyagolod.


De egyébként a Xanaxot 3 évig szedtem és ahogy abbahagytam egyből visszatértek a pánikrohamok. Utána elmentem megint orvoshoz és akkor felírt nekem Rexetint, amit fél évig szedtem és azóta teljesen tünetmentes vagyok. Szerintem ennek nézz utána te is. Elég undorító egy gyógyszer, konkrétan fél évig nem volt érzelmi világom, de így visszanézve még mindig jobb mintha azóta is Xanaxot szednék.

2019. máj. 1. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Alain Delon ***** válasza:
52%
Esetleg azt megtetted, hogy elolvasod a betegtájékoztatót? Ott leírják, hogy mit, hogy lehet enni, inni a gyógyszerszedés mellett.
2019. máj. 1. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem, ha lehet ne igyál ezekre a szerekre. Tapasztalat. Bizonyos idő után még depisebb leszel. Ráadásul, feledékenység és egyéb szép tünetek kísérhetik.
2019. máj. 1. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
40%
Ne szedj ilyen szarokat! Szerezz be komolyabb dózisú táplálékkiegészítőt, ami minden szükséges ásványi anyagot,nyomelemet is tartalmaz, és azt szedd.
2019. máj. 2. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!