Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Urologishoz vagy nőgyógyászhoz...

Urologishoz vagy nőgyógyászhoz menjek?

Figyelt kérdés
Szedtem antibiotikumot, voltam háziorvosnál felfazassal, de nem javult. Rossz a közérzetet gyakori vizelési ingerem van.

2019. máj. 1. 11:15
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Urológus.
2019. máj. 1. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Vélhetően valamilyen hugyúti fertőzés, ami lehet vírusos, bakteriális vagy gombás, kezelni pedig ennek megfelelően kell, majd az urológus megmondja és ír fel gyógyszert.


Vigyázz mert ha nem kezeled csak rosszabb lesz. Egyszer engem is félre diagnosztizáltak a csodálatos János kórházban és egy hétig prosztata gyulladásra szedtem az antibiotikumot, mondanom se kell hogy a prosztatámnak semmi baja nem volt viszont a szimpla húgycső-gyulladásom amit lerázhattam volna pár nap alatt csak rosszabb lett, és hónapokig tartott végül teljesen megszabadulni tőle...

2019. máj. 1. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Ha keveset vagy sokat is iszom akkor is 2 órát bírok ki vagy kevesebbet pisiles nélkul. Ez miatt sehova sem szeretek menni.
2019. máj. 1. 12:17
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia!

A felfazas,t 95%ban ecoli okozza.Probald ki a dmannoz port! Ez egy cukorfele ami a vizeletben valasztodi ki es imadja az ecoli igy inkabb arra tapad nem a holyagfalra es kimosodik a cukorral egyutt. Hagyni kell hatni a holyagban szval ha bevetted akkor egy oraig minimum ne menj wcre. Eros felfazast is meg tudsz ezzel gyogyitani 2-3 nap alatt. Vagy megelozni mint ahogy en csinalom, nekem szex utan 12 oraval jon ki a felfazas szval rogton szex utan beveszem, hagyom hatni, kipislilem, majd megegyszer ugyanez es igy nem fazok fel (legjobb ha a masodik adagot ejszakara benn hagyod a holyagban).

2019. máj. 4. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!