Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 8 órán át vizeletvisszatartás?

8 órán át vizeletvisszatartás?

Figyelt kérdés

Munkahelyen csőtörés volt és csak két hét múlva jönnek megszerelni. 9 napon át, 8 óra hosszáig egyszerűen nem tudok hova elmenni mosdóba.

Tegnap bekéredzkedtem a mellettünk lévő boltba. De mondta is a főnök, hogy nem kéne átjárni.

Már tizenegy órától pisilnem kell, de ma is csak 5 órakor fogok tudni elmenni, mikor hazaérek.

Ebből lehet komolyabb szövödményem?

20N


2019. máj. 2. 14:12
1 2
 1/15 anonim válasza:
100%

Nem tudom másra milyen hatással van, de egyszer jártam úgy, hogy egy egész napig nem volt lehetőségem elmenni mosdóba, előtte sokat ittam viszont.

Nagyon kellett, életem egyik legszebb pillanata volt, amikor eljutottam odáig, de azóta nem nagyon tudom visszatartani, sokkal gyakrabban kell piselnem.

De lehet, nem mindenkinél van ez így.

19L

2019. máj. 2. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Persze hogy lehet. Nem mennék dolgozni addig, az biztos.
2019. máj. 2. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
10%
Én minden nap ennyit tartok vissza, mert nem vagyok hajlandó elmenni a mosdóba a suliban. (: Keveset kell inni előtte, nem szabad inni közben.
2019. máj. 2. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
3-as. Nem lett belőle komolyabb problémád, hogy ennyi ideig visszatartod?
2019. máj. 2. 14:18
 5/15 anonim ***** válasza:
91%

"Keveset kell inni előtte, nem szabad inni közben."

Hát ez aztán tök egészséges.

A saját szervezeted nyugodtan cseszd el, senki nem szólhat bele, de legalább ne promózd és ne ajánlgasd másoknak, légyszi.

2019. máj. 2. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Nincs más hely? Nálunk mosdó átalakítás miatt volt így. Az utcában van egy kávézó, vagy egy művelődési ház, és pár utcával arrébb dolgozik egy ismerősöm. Szóval 3 helyre jártam :) Szóval valahogy megoldottam. A kávézóba nyilván nemcsak úgy besétáltam, hanem rendeltem is valamit.

Tuti nem bírnám egész nap wc nélkül. Illetve próbáltam többet otthonról dolgozni is.

2019. máj. 2. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Én még a 3órás bosszúállókat is alig bírtam ki. Nem h 8 órát. Szerintem nem egészséges ezt csinálni. Csak van valamilyen lehetőség a közelben.
2019. máj. 2. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Külvárosban van az iroda, így sajnos csak lakóházak vannak a közelünkbe, illetve egy kis bolt, de annak egyik főnök se örül. :(

Borzalmas két hét lesz..

2019. máj. 2. 15:14
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Hogy a főnökd nem százas, az biztos! A legfőbb kötelessége lenne a toalett biztosítása. Nyugodtan feljelentheted.
2019. máj. 2. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Ilyen esetekre is kiváló megoldás a szaniterkonténer. De abból kiindulva, hogy a főnöknek nem tetszik, hogy megoldjátok az alapvető biológiai szükségleteket, biztos hogy nem ép mentálisan, és ilyen bonyolult dolgokra nem tud gondolni.
2019. máj. 2. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!