Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Megmaradhat a mellem vagy...

Megmaradhat a mellem vagy felejtsem el szoptatás után?

Figyelt kérdés

9 hónapja szoptatok, nem számottevően nőttek a melleim. 75B-ről 75C-sek lettek. Úgy vettem észre,hogy nem teljesen laposodik ki a mellem miután jóllakott a babám. Lógósabb lesz, de szinte megmarad a mérete, vagy maximum egy kicsivel lesz kisebb. Nyilván ha teli van tejcsivel,akkor olyan mintha műcici lenne. 158cm vagyok, 47kg-ról kezdtem 62kg-val mentem szülni és most 55kg vagyok stabilan mióta megszültem.

Olyan lesz tehát szoptatás után a mellem,mint abban az állapotban amikor kiszivja? Vagy még jobban megereszkedik?



2019. máj. 2. 16:14
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Megereszkedik legtöbb esetben. De ne aggódj normális férfi így is szeret, hiszen a gyermekvállalás testi változással is járhat.
2019. máj. 2. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
69%
Szerintem most még feszíti a tej, de sokall jobban megfog ereszkedni.
2019. máj. 2. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Az a baj,hogy az én páromnak ezek a cicik se felelnek meg. Pedig most szépek és feszesek a tejtől...mi lesz később
2019. máj. 2. 16:19
 4/15 anonim ***** válasza:
70%
Laposabb lesz ha abbahagyod a szoptatást, hisz most még aktívan dolgoznak a tejmirigyek, így ha kiürül a melled a mirigyek attól még duzzadtak maradnak, de ha nem szoptatsz akkor összemennek majd valamelyest.
2019. máj. 2. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 Miss Endzsi ***** válasza:
100%
Jézusom, de egy segg a párod. Gondolom, ő rettenetesen sokat tesz a testéért, hogy megfeleljen neked...
2019. máj. 2. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Nekem szoptatás után teltebbek maradtak a melleim, mint elötte voltak.
2019. máj. 2. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

mi az hogy "nem felelnek meg neki.."??

Ezt igy kijelentette neked..?

2019. máj. 2. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Nem igazán tesz sokat. Ő is hízott 30kg-ot, nem látszik meg annyira rajta mert elég magas, de pocakos lett. Sajnos észreveszem rajta,hogy nem elég jó neki a testem. Nem igazán kíván mióta megszültem. Pedig most van rajtam mit fogni...Gondolom jó nagy feszes melleket,feszes popsit és lapos hasat szeretne..
2019. máj. 2. 16:26
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem gondolom, hogy a párod a melleidért vitt el. Ha nem tetszik neki, ugorjon a hátadra.
2019. máj. 2. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Nem jelentette ki, de azért hozzáfűzte hogy még ugye nem ment le a hasam teljesen, így terhesnek nézek ki még mindig, és nem vagyok egy modellalkat :D terhesség előtt ugye sportos alakom volt,most sem lett sokkal rosszabb szerintem, sőt a szoptatás miatt m3g van mellem. De hát sejtettem hogy nem vagyok egy fitnesslady, de azért basszus megszültem a gyerekét...
2019. máj. 2. 16:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!