Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért viszket és hogy lehetne...

Miért viszket és hogy lehetne segíteni rajta?

Figyelt kérdés

A nemi szervem a nagyajkak belső felén viszket és piros és ott másmilyen a szaga. Nem olyan mint szokott, de hüvelyi fertőzésem nincs mert ott nem viszket és most voltam nődokinál és minden rendben volt.

Mitől lehett ez? Az intim mosakodó segítene rajta? Mi segítene rajata?


2008. nov. 11. 15:45
 1/3 anonim válasza:
51%
pamut fehérnemű, nem szoros, nem szűk farmer,Intim és egyéb hüvelyi és nemi szervi lemosások kerülése!!!Tiszta vízzel. Egymást követő 3 nap kefírbe mártott tampon éjszakára, és pimafucort kenőcs ha viszket!!Valószínű elmostad a hüvely normál flóráját, a savköpenyt megszűntetted és nem tud védekezni. _Ha nem viszket akkor is tedd meg ezt a műveletet esetleg használj csak sima bepanthen plus kenőcsöt!
2008. nov. 11. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
87%
Lehet,hogy gomba.Nézesd meg bőrgyógyásszal szerintem.
2008. nov. 11. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
én a müszálas bugyiktol viszketni szoktam. amikor leveszem megáll minden viszketés
2008. nov. 11. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!