Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egészség » Nők egészsége

A kérdés

Miért viszket és hogy lehetne segíteni rajta?

A nemi szervem a nagyajkak belső felén viszket és piros és ott másmilyen a szaga. Nem olyan mint szokott, de hüvelyi fertőzésem nincs mert ott nem viszket és most voltam nődokinál és minden rendben volt.

Mitől lehett ez? Az intim mosakodó segítene rajta? Mi segítene rajata?

2008. nov. 11. 15:45  Privát üzenet  

A válaszok
pamut fehérnemű, nem szoros, nem szűk farmer,Intim és egyéb hüvelyi és nemi szervi lemosások kerülése!!!Tiszta vízzel. Egymást követő 3 nap kefírbe mártott tampon éjszakára, és pimafucort kenőcs ha viszket!!Valószínű elmostad a hüvely normál flóráját, a savköpenyt megszűntetted és nem tud védekezni. _Ha nem viszket akkor is tedd meg ezt a műveletet esetleg használj csak sima bepanthen plus kenőcsöt!

A válasz 48%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 53%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/3Időpont 2008. nov. 11. 15:59 Privát üzenet
Lehet,hogy gomba.Nézesd meg bőrgyógyásszal szerintem.

A válasz 84%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 76%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/3Időpont 2008. nov. 11. 16:25 Privát üzenet
én a müszálas bugyiktol viszketni szoktam. amikor leveszem megáll minden viszketés

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 72%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/3Időpont 2008. nov. 11. 16:35 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Viszket a hátam de már 2 napja és nem enyhül hoyg tudok rajta segiteni?
Az arcomra kentem egy kis mézet 15 percre, de mikor lemostam ahhelyett, hogy puha lenne az arcom, vörös foltok lettek rajta, picit megdagadt, és nagyon viszket. Mit tegyek?
Viszket a nemi szervem. Főleg a csiklóm körül. Volt rajta egy pici seb. de már múlik szépen. Ez lehet az oka?
Sokszor előfordul, hogy a csiklóm, esetleg a bőr, ami rajta van (annak a belső fele) megduzzad, és fáj, ha hozzányúlok. Néha viszket is, mintha gombás lenne. Elmentem már párszor...
Most vettem észre hogy a bugyim kicsit nedves. De nincs rajta semmi kocsonyás anyag, és nem is viszket ott lent. Sőt nincs is szaga. Lehet hogy csak megizzadtam?
Gyakran viszket a végbél nyílásom környéke. látszólag nincs rajta semmi. Lehetséges, hogy az anális szex-től sérül a hámréteg? Csak ezzel tudom összehozni.

Kérdések az Egészség rovatbólKérdések a Nők egészsége rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!