Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lányok, nektek melyik intimkeh...

Lányok, nektek melyik intimkehely vált be a legjobban? Miért?

Figyelt kérdés

Szeretnék venni egyet a közeljövőben, bár kicsit "idegen" még nekem - sose használok tampont.


20 éves vagyok, és már nem szűz, ha ez számít valamit. A vérzésem régen erős volt, de mióta tablettát szedek enyhült.


Az ára nem fontos, csak az hogy jó legyen.


Eddig a Fleurcup tetszik a legjobban (a visszajelzések alapján - az adott termék oldalán) de szeretnék "függetlenebb" véleményeket hallani, főleg azoktól, akik többet is próbáltak. (vagy csak egyfélét. kíváncsi vagyok)


2019. máj. 3. 08:55
 1/6 anonim ***** válasza:
Yuuki soft-om van mindkét méretből és nagyon szeretem. Ez se drága, de őlőtte próbáltam két még olcsóbb fajtát. De nem jöttek be, mert alig volt tartásuk és nem nyíltak ki rendesen
2019. máj. 3. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
46%

Bevallom, fogalmam sincs én melyik kelyhet próbáltam, de nem voltam oda érte. Az jó volt, hogy nem kellett parázni mellette, mintha tampont vagy betétet használtam volna, de hosszú távon nem volt kényelmes. Valamikor a harmadik hónapban kezdtem úgy érezni, mintha ki akarta volna tépni a belsőszerveimet, akkora vákuumot csinált magának, hiába nyomtam össze, kellemetlen volt kivenni. Rossz volt öntögetni és tisztítani is, elég undi volt a kifőzés, na :D

Egyszer az utolsó napon rosszul tehettem fel, kissé megalvadt benne a vér és büdös lett, mire én azt kitisztítottam...

Végül röhejes lett az is, ahogy "megszabadultam" tőle. Kicsúszott a kezemből és beleejtettem egy nyilvános budiba :( Persze nem volt nálam betét, annyira megszoktam ezt a vackot, pótkehely sem, úgy kellett kirohannom az első boltba betétért, nehogy átázzon a vécépapír, amit átmenetileg betettem.

Lehet másnak jobb tapasztalatai vannak, nekem soha többet kehely.

2019. máj. 3. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Engem szerencsére nem nyom. Azt, hogy büdös akkor tapasztaltam, ha sokáig volt bent. (Ez tamponnál ugyanúgy tapasztalható) Mondjuk 8 órát. Én 4-5 óránként szeretem ezt is kiüríteni, hiába bírna esetleg többet.

A kifőzésben nem értem mi undorító, de nem vagyunk különbözőek.

Én még soha nem is ejtettem el, de mondjuk mint írtam nekem ott van a kisebb méret tartalékba.

Hát, sajnálom, hogy neked nem jött be. Szerencsére sok (és egyre több) lehetőség van amiből válogathatunk

2019. máj. 3. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nem is undorítónak mondanám a kifőzést, valóban, rosszul fogalmaztam. Én viszolygok minden ilyesmitől valamiért, nálam a kaja szent és sérthetetlen és valahogy nem bírom elnézni ahogy valami, amit az alsó traktusomból szedtem ki, ott rotyog, ahol az ennivalóm szokott. Ez valami beütés nálam, pedig alapvetően nem vagyok egy finnyás fajta.

Na igen, én sem ejtettem el soha, addig a bizonyos pillanatig, de nálam ez be is tette a kaput, szörnyű élmény volt. Ettől függetlenül senkit nem lebeszélni akarok róla, csak megírtam a saját tapasztalataimat, ne csak a pozitív sztorikkal legyen tele a net :P

2019. máj. 3. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Értelek. Van ebbe valami. Még akkor is, ha a főzéssel teljesen steril lesz minden. De valami hasonló viszolygás bennem is van. Ezért én külön edényt használok a kehelynek. Amiben sterilizálom (egy műanyag sterilizálópohár) abban étel, vagy ital sosincs.

Mindenképp jó, hogy megírtad! Az a jó, ha van pro és kontra. Voltam én így már más dologgal, hogy csupa jót olvastam róla, aztán meg nekem nagyon nem jött be. Úgy nagy csalódás.

2019. máj. 3. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Naturcup, tökéletesen meg vagyok elégedve vele.

Ami szerintem fontos, hogy megéri olyat választani, aminek a szára gömbölyded végű. Vannak, amiknek simán csak el van vágva, azokra sok panaszt hallottam, hogy szúrnak.

2019. máj. 3. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!