Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Tapasztalt már valaki ilyen...

Tapasztalt már valaki ilyen tünetet? Ha nem térne vissza ez a fájdalom, akkor is érdemes lenne felkeresnem az orvost?

Figyelt kérdés
Az áprilisi menszeszem kedden ért véget. Ma délelőtt rövidebb ideig éreztem főleg a bal petefészkemnél éles belenyillaló fájdalmat, ami mozgás közben is jelentkezett, nem csak magától.

2019. máj. 3. 11:50
 1/1 anonim válasza:

Nekem körülbelül ugyan ez, és visszatért már, a jobb oldalamon, amivel beküldött az orvos a sürgősségire, hogy hátha a vakbelem, de sejthető volt, hogy nem az, de biztos ami biztos alapon.

Volt ott hasi és hüvelyi röntgen is, nőgyógyász, vérvétel, és annyit láttak, hogy a jobb petefészkem meg van dagadva, azt mondták valószínűleg valami kis (nem emlékszem már micsoda :( ) kifakadhatott, ami eléggé fájhat, mert nagy volt.

Akkor nagyon erős volt a fájdalom, éles és nyilaló, kihúzni is alig tudtam magam, és elmúlt, azóta egyszer volt, hogy minimálisan fájt. Keresek nőgyógyászt, hogy vizsgáljon meg, de nekem semmit se tudtak rá mondani.

Persze érdemes vizsgáltatnod magad, meg ha megnyugtat akkor mindenképp.

2019. máj. 4. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!