Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lassan 2 hónapot késik a...

Lassan 2 hónapot késik a menstruációm?

Figyelt kérdés
Utoljára március elején volt meg, azóta már rég meg kellett volna jönnie. 14 vagyok és már 2 éve menstruálok. Soha nem késett még ennyit, ha fel voltam fázva akkoris csak 3-4 napot késett. Most először van ilyen hogy majdnem 2 hónapot késik, de így mellékesen hozzáteszem, fiúval még nem voltam. Nemtudom mitől lehet ez, félek hogy van valami bajom vagy nemtudom, mitől lehet ez, nemtudjátok?
2019. máj. 3. 17:04
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Stressztől is lehet, de az a tuti, ha elmész orvoshoz.
2019. máj. 3. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Ez teljesen normális. Még nagyon fiatal vagy, ez még bőven belefér. Orvoshoz sem kell még menned. Nem mondom, ha már mondjuk fél éve nem jön meg, esetleg egy vizsgálatra elmehetsz, de 14 évesen még annyira fiatal vagy, hogy nem kell ezzel foglalkozni. Amúgy az orvos azon kívül, hogy elküld egy vérvételre, meg csinál egy ultrahangot, semmi mást nem tud csinálni. Megoldásként meg esetleg felír egy gyógyszert, ami meghozza a vérzésedet, de 14 évesen még lehet azt sem ír fel a hormontartalma miatt, ha egyébként szervi ok, vagy valamilyen komolyabb hormonális ok nem áll a késés hátterében.
2019. máj. 3. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem mikor kezdődött féléventő jött meg egyszer, ha nem érzel közbe fájdalmat és nincs folyásod akkor no para, a korral jár
2019. máj. 3. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!