Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Valakinek már késett váratlanu...

Valakinek már késett váratlanul sokat a menstruációja, de nem volt terhes?

Figyelt kérdés

Mindig 20-25 között szokott megjönni, max 30ig elhúzódik. Azonban már negyedike van, és a mellem sem fáj. Élek szexuális életet, óvszerrel szeretkezünk, egyszer csináltuk megszakításos módon, mert elfogyott az óvszer, de maximálisan 10 másodpercig volt bennem, mert féltünk.

Kérdeztem pár barátnőmet, és nekik is volt úgy hogy ráadásul 2 hetet is késett. Lehet a stressz és az időjárás is. Veszek tesztet, de érdekel hogy valaki tapasztalt-e ilyet?


2019. máj. 4. 13:12
 1/6 anonim válasza:
52%
Nekem még nem..bár nem tudom az számít-e hogy fiú vagyok.
2019. máj. 4. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
61%
Nekem igen, szerelmi zűr miatt is, meg mikor alig ettem húst (túlnyomórészt vegetáriánus étrenden voltam.)
2019. máj. 4. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem értem, miért nem tanítja meg valaki az ilyen embereknek, mint amilyen az első válaszoló is, hogy hol lehet különbséget tenni, határt húzni vicces és nem vicces között. Mert ha nem tanítják meg gyerekkorában, akkor nagyon kínos helyzetekbe hozhatja magát felnőtkorban, pl nincs humorérzéke, és az elég szégyenteljes. Sajnálom, de ezt bár visszaszívhatnád, szerencsére névtelenül történt, élőben biztosan kínos lehetsz
2019. máj. 4. 13:36
 4/6 anonim ***** válasza:
Stressz miatt :)
2019. máj. 4. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
1-2 heted késés elfogadható és sok minden okozhatja
2019. máj. 5. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Megjött
2019. máj. 6. 00:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!