Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Van pár 2-3 fekete szőrszál...

Van pár 2-3 fekete szőrszál az államon. PCOS lenne?

Figyelt kérdés
Márciusban voltam nőgyógyásznál, a havim rendes. Mitől lehet ez akkor mégis?
2019. máj. 4. 16:39
 1/4 anonim ***** válasza:
Ez meg nem utal pcosre az egy nagyon komplex betegség. Cisztáid lennének vagy is elég gyakran össze vissza menstruálnál es lehet alig lenne meg vagy ha meg van akkor nagyon sok lenne. Sokat fájna a fejed a hasad. Legalabb is nekem ilyen. Szerintem a nők 100% van 2-3 fekete szőrszál az álan. Fogd meg és szedd ki csipesszel.
2019. máj. 4. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Inzulinrezisztencia okozhat fokozott szőrnövekedést, érdemes azt kivizsgáltatni. Sokszor a PCOS velejárója, de önmagában is előfordul.
2019. máj. 4. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Márciusban volt vérvételem hormonnal kapcsolatban és minden jó volt. Ettől függetlenül lehet gond? Már akkor is volt szőrszál az államon csak nem figyeltem rá...
2019. máj. 4. 18:51
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha mindent rendben találtak, akkor nem feltétlenül. Simán lehet alkati kérdés is.
2019. máj. 5. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!