Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 2 napos menstruációja volt...

2 napos menstruációja volt már valakinek?

Figyelt kérdés
Sziasztok.Sosem volt hosszú a menzim. 3-4 napsak lettek amikor szedtem a fogamzásgátlót.5 éve nem szedem és maradtak a napok számai,de az utolsó kettő csak 2 napos. Normális színű, normális mennyiségű, de csak két napos. Van még valakinek ilyen? Megtudná valaki mondani,hogy ez normális e? Befolyásolhatja ez a gyerek vállalást?

2019. máj. 5. 00:50
 1/3 anonim ***** válasza:
Normális.
2019. máj. 5. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
De jó neked! Nekem 8-9 naposak🙄
2019. máj. 10. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Régebben Nekem 7 napnál sosem tartott tovább.14 éve kezdtem el először szedni a fogamzásgátlót és lassan beállt a menzeszem ha jól emlékszem 4-5 naposra és 28 napos ciklussal. Úgy működött mint az óramű.Abba hagytam a szedését 4 éve.Viszont egy éve már, hogy 3 naposak és most az utolsó menzim az 2 napos volt a ciklusaim azok 26 és 28 naposak. De még mindig minden óramű pontos. Mármint úgy hogy érzem az ovulációt és rá 14 napra meg is jön. Csak azt hittem, hogy baj ha 2-3 napos. De már többen irták azota hogy normális.
2019. máj. 16. 12:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!