Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Elhúzódó menstruáció fogamzásg...

Elhúzódó menstruáció fogamzásgátló tabletta szedése miatt, miért?

Figyelt kérdés
5 nap helyett már 7 napja menstruálok. Már nem piros, hanem barna vagy fekete. Gondolom ez a fogamzásgátló miatt van. Most szedem a 7. napja. Azért írták fel, mert nagyon erős fájdalmaim vannak menstruációkor. Az lenne a kérdésem, hogy ez a gyógyszer úgy állítja be, hogy mindig 7 napig fog tartani a megvonásos vérzés? Tehát ma már el kéne múlnia? Vagy csak amíg megszokja a szervezetem, addig lesz ilyen hosszú? 17L

2019. máj. 5. 13:02
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha most szeded az első 3 levél valamelyikét teljesen normális az áttörő vérzés. Én kétszer kezdtem tablettázni, mindkét alkalommal végigvéreztem az első hónapot.

A megvonásos vérzés hossza is egyedi.

2019. máj. 5. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Értem. És ilyenkor már védett vagyok? Tehát emellett a vérzés mellett biztonságos az együttlét?
2019. máj. 5. 13:18
 3/6 anonim ***** válasza:
Ajánlom figyelmedbe a betegtájékoztatót. Hasznos kis olvasmány. Pontosan le van írva benne minden tudnivaló a gyógyzserről amit szedsz, közte az is hogy hanyadik naptól nem kell kiegészítő védekezés mellé.
2019. máj. 5. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Végigolvastam. A szedés első napjától írja, de ez a vérzés elbizonytalanított.
2019. máj. 5. 16:29
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha azt írja, hogy az első szemtől véd, akkor az úgy is van. Ez már rég nem menstruáció. Most éppen tiltakozik a szervezted a hormonok miatt. Majd elmúlik.
2019. máj. 6. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2019. máj. 7. 07:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!