Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ha néha érzek a hasamban,...

Ha néha érzek a hasamban, petefészkemben szurkálást az mindenképp rosszat jelent? Terhes nem vagyok.

Figyelt kérdés
Olvastam hogy az endometriózisnak lehet ilyen tünete. De egyébként a menzeszemmel nincs gond, első napban szokott kicsit fájni a hasam.
2019. máj. 5. 20:30
 1/4 anonim ***** válasza:

Mikor érzed ezt? Ha peteérés körül, normális.


Nekem viszont szinte egész hónapban fájt, erős görcseim voltak, menzesz alatt meg még durvább volt. Szóval ha csak enyhe fájdalom és nem állandó, akkor nem lehet gond. De ha aggódsz, menj el dokihoz.

2019. máj. 5. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ugye azt mondják hogy igazán biztosan csak laparoszkópos műtéttel mondható ki. Dehát mégsem rohangálhat az ember minden kis tüntettel orvoshoz. Az viszont ijesztő hogy tünetek nélkül is fennállhat endometriózis. 2 hónapja voltam nődokinál, ultrahang és vérvétel is volt.
2019. máj. 5. 20:36
 3/4 A kérdező kommentje:
Az is lehet hogy egy ciklusban többször lesz peteérés akkor talán attól is lehet?
2019. máj. 5. 20:37
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem, egy ciklusban csak egyszer van peteérés, mert ez nem csak egy spontán pillanat műve, hanem a hormonok szabályozott összjátéka. Még ha több petesejt is szabadul ki (többpetéjű ikrek), az is egyszerre történik.


Többet sajnos nem tudok hozzátenni, de azért remélem nem problémát jelez nálad.

2019. máj. 6. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!