Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Menzesz alatt kevésbé fájdalma...

Menzesz alatt kevésbé fájdalmas a behatolás?

Figyelt kérdés
Múlt héten csináltuk először úgy hogy meg volt, de már a harmadik napon voltam olyankor már jóval kevesebb. Azt vettem észre hogy szinte elsőre könnyen becsúszott és még csak fájni sem fájt. Míg máskor az első 1-2 percben kicsit fáj míg nem nedvesedek be rendesen és nem “járatódik” jól be.
2019. máj. 5. 21:18
 1/6 anonim ***** válasza:
68%
Nem egészséges. Könnyen endometrózis lehet belőle.
2019. máj. 6. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Elsővel egyet kell értenem.
2019. máj. 6. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
A menzesz alatti szexnek? Vagy annak ha fájdalmasabb az elején? Ezt nem is tudtam. :O
2019. máj. 6. 07:40
 4/6 anonim ***** válasza:

Gondolom a menzesz miatt eleve "nedvesebb" voltál ezért nem fájt. Viszont érdemes lenne több időt tölteni az előjátékkal, megvárni, amíg te is benedvesedsz, akkor egyáltalán nem fájna.

Szárazon még jó, hogy fáj, de egyáltalán nem törvényszerű, hogy neked minden alkalommal így kezdődjön a szex.

2019. máj. 6. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Közben utána olvastam hogy a menzesz alatti szex okozhat endometriózist. Na erről sosem hallottam még. Csak 2x csináltuk így de többet biztos nem fogom.

Én arra is gondoltam hogy akkor azt mondják nyitottabb is a méhszáj talán azért ment olyan könnyen is.

2019. máj. 6. 08:27
 6/6 anonim ***** válasza:

Honnan szedték ilyeneket? Én még csak nem is találtam ilyet, de ekkora marhaságot... Nem lesz endometriozisod attól, h szexelsz, miközben megvan a menzeszed. A vér miatt érzed, h könnyebben bemegy, mivel síkosít.

Ha szeretnél, és nem fáj, nyugodtan csináljátok, csak ügyelni kell a higiéniára, előtte utána fürdés. Ha ilyen könnyen lehetne endometriózist kapni, minden harmadik nőnek lenne.

2019. aug. 5. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!