Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi lehet az oka az égető...

Mi lehet az oka az égető érzésnek?

Figyelt kérdés
Második babánkat várjuk, az első császáros volt. Egy-két hete azt vettem észre, hogy hiába termelődik elegendő hüvelyváladék, illetve használunk plusz síkosítót, mégis nagyon dörzsölő, égő érzésem van a hüvelybemenetnél. Először fertőzésre gyanakodtam, de a tünetek között nem szerepel túrós, rossz szagú váladék, illetve viszketés, kellemetlen közérzetet sem okoz nap közben, csak szex után olyan, mintha kidörzsölődött volna a gát környéke. A gátamat is más "alakúnak" érzem, mint korábban, mintha kicsit megnyúlt, megdagadt volna, pedig semmilyen "atrocitás" nem érte sem korábban, sem a tünetek kialakulásakor. Tapasztalt valaki ilyet? Mi lehet a gond, illetve a megoldás?

2019. máj. 6. 09:23
 1/1 anonim válasza:
100%
Lehet hogy csak a terhesség miatt változott meg, mivel nem minden terhesség ugyan olyan... viszont az égető érzés szerintem eléggé gomba gyanús. Nem minden esetben van minden tünet! Szerintem mond el ezt az orvosodnak legközelebb ha mész!
2019. máj. 6. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!