Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hogy lehet hogy nincs semmi...

Hogy lehet hogy nincs semmi nőgyógyászati problémám? Akkor mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
lehet csak én fogom ki a legpocsékabb (mégis drága) nődokikat, ugyanis az utóbbi pár hónapban 5 nődokinál vooltam és senki semmi problémát nem látott, pedig hónapok óta nagyon zavaros a menstruációm, illetve az első pár nap iszonyatosan fáj a hasam. mégis minden rendben van, mindegyikük szerint. a másik probléma a szintén hónapok óta fenntálló hüvelyi fertőzés, amire rengeteg más-más kúpot kaptam, de egyik sem segített. a hüvelyváladék tenyésztést egyik doki sem ajánlotta fel, így hát én kértem hogy csináljanak, ehhez megint egy másik doktornőt választottam, bár ez sem tűnik túl profinak. a tenyésztés eredményét jelenleg várom. 22/N

2019. máj. 6. 12:35
 1/3 anonim ***** válasza:
91%
Tudok ajánlani egy jó dokit Pesten, ha gondolod, írj.
2019. máj. 6. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
írd meg ide, lehet másnak is jól jöhet...
2019. máj. 6. 13:26
 3/3 anonim ***** válasza:
Én is jártam pont ugyanígy, azzal kiegészítve, hogy az urológusok is bekapcsolódtak. Senki nem csináltatott hormonpanelt, tenyésztést, csak írták a drágábbnál drágább gyógyszereket, kúpokat, amik ráadásul csak rontottak a helyzeten. Egy olyan nőgyógyásznál voltam, aki legalább azzal kezdte, hogy csináltatott egy széles körű hormonvizsgálatot, volt vagy 30000 Ft, de egy normális kenetet már nem tudott venni, úgyhogy itt elhalt a dolog. Pedig ha új nőgyógyászhoz mész a hormonpanel lenne az alap, meg hogy megnézze az összes korábbi leletedet. Hát, nekem ezekre - az említett kivételével - senki nem volt hajlandó. Ha neked van valami ötleted, h. mit írjanak elő, akkor azt megcsinálják... de azért hogy ennyire terjedjen az igyekezetük... Ja, az urológus úgy jött képbe, hogy visszatérő hüvelyi-húgyúti fertőzés, urológus szerint nőgyógyászati, nőgyógyász szerint urológiai probléma és képtelenek egyidőben kezelni ugyanazt, hogy múljon már el végre. De egy fizetős laborba Te is elmehetsz, és kérhetsz egy átfogó hormon panelt. Úgy kell, hogy a ciklus 2-4. napján egyszer, illetve pár hormont a 20. nap körül újra. Ennek utána tudsz nézni a neten. A ciklus első napjának a vérzés első napja számít.
2019. máj. 15. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!