Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Egy dudort fedeztem fel a...

Egy dudort fedeztem fel a hüvelyemben, mennyire kell aggódnom?

Figyelt kérdés

tegnap volt a menstruációm utolsó napja, ma viszont még mindig olyan furcsa érzést érzek az alhasamban. Akkor van ilyen érzésem amikor tampont használok, de most nincs ott semmi. Nem emlékszem hogy egyszer is elfelejtettem volna kiszedni mielőtt újat helyeztem volna fel. Kicsit aggódtam ezért leelenőriztem, de amikor felnyúltam a hüvelyembe szokatlanul feszült volt és fentebb a hüvelyem has felüli oldalán egy hatalmas dudor szerű dolgot éreztem, ami korábban mintha nem lett volna ott, legalább is nem tűnt fel. Mi lehet az? Nagyon megijedtem. Nőgyógyásznál még nem jártam sosem, de egy ideje tervezek elmenni, csak nehezen tudom összehozni.

Nyugtassatok meg hogy nem komoly és csak nem ismerem eléggé a testem.


18L



2019. máj. 6. 16:12
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az a méhszájad lesz.
2019. máj. 6. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
hogy tudnék 1 ujjal felnyúlni a méhszájamig?
2019. máj. 6. 16:34
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Simán fel tudsz nyúlni addig, ha nincs izgalmi állapotban a hüvelyed. A dudornak sima felszíne volt és olyasmi volt, mintha az orrod hegyét érintetted volna meg? Mert akkor az a méhszájad.
2019. máj. 6. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
egyáltalán nem voltam izgalmi állapotban és igen egy nagyon sima, gömbölykés alakú, kemény dolgot tapintottam ki. Köszönöm a válaszokat
2019. máj. 6. 16:43
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Akkor az a méhszájad :)
2019. máj. 6. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
64%

Azért d.va basszus, hogy felnőtt nőnek fingja sincs, hogy hol van és milyen a méhszája. Biológia óra?

És igen, az a méhszájad. És a ciklus alatt változik a helyzete, menzeszkor lentebb van, azért éred el....

2019. máj. 6. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
ennyire részletesen soha nem tanultunk róla, épp csak a nemi szervek részeit vettük át. Úgy tuom hogy ez után jött volna a többi, de én akkor már nem jártam a suliba. Az meg egy dolog hogy tudom hogy mi van arra, de honnan tudjam hogy mihez érek odabent pontosan? Lehet hogy te kölyök korod óta odabent simogatod magad és már mindent tudsz, de ne magadból indulj ki és a rosszindulatodat tartsd meg magadnak.
2019. máj. 6. 17:55
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon valószínű, hogy a méhszáj az,mivel az a ciklus állapotához igazodik, van amikor fentebb érzed, van amikor lentebb picit, attól függ hol tartasz a havi cikluson belül.
2019. máj. 6. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Az internet világában bármire 2 kattintással rá tudsz keresni. Nézz utána.
2019. máj. 6. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!