Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » PMS tunetei nalatok mikor...

PMS tunetei nalatok mikor (hany nappal mensi elott) kezdodnek, es meddig tartanak? Van olyan, hogy a "meg fog jonni" erzes elmulik napokkal a mensi elott?

Figyelt kérdés
2019. máj. 8. 09:48
 1/3 anonim ***** válasza:

Nekem menzesz előtt fél órával jön a "meg fog jönni" érzés, és egyből elmúlik, ahogy halihó van.

Napokkal előtte max annyit veszek észre, hogy szorosabb sportmelltartót kell vennem futáshoz, mert érzékenyek a melleim. De ennyi.

2019. máj. 8. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én már egy héttel előtte érzem, hogy meg fog jönni. És el szokott múlni elötte. Vihar előtti csend. Aztán megjön.
2019. máj. 8. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Pms tünet nálam a zabálhatnék, a minden hülyeségen megsértődés vagy a legapróbb dolog is felidegesít, a puffadás, ezek 3-4 nappal előtte. Mellérzékenység változó, van hogy nincs szinte egyáltalán, van hogy hozzá nem lehet érni 8-10 nappal előtte.

A mindjárt megjön érzés 2 nap kb.,ha nem késik, mert akkor azok a napok is hozzá csapódnak, míg nem jön meg.

De azért ezek nincsenek kőbe vésve, pl.ma reggel jött meg, most semmi pms tünetem nem volt azon kívül hogy tegnap sírtam egy jót egy hülyeségen. Csak akkor néztem rá a naptárra, hogy hányadika is van? :D

2019. máj. 8. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!