Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mit csináljak ha nagyon...

Mit csináljak ha nagyon görcsöl a hasam?

Figyelt kérdés

Pont ma reggel jött meg. Annyira görcsöl a hasam hogy legszívesebben már sírnék. Nem tudom hogy ennek köze van-e hozzá de a hasam is ment. Gyógyszer nincs itthon és igazság szerint nem is nagyon szeretnék semmit sem bevenni mivel kissé hányingerem van.

Van amikor egy pár percre enyhül a fájdalom de utána megint vissza jön és egy jó darabig nem múlik el TT

16 éves vagyok egyébként ha ez bármit is számít.

Ohh igen és az utóbbi időben kezdett csak el ennyire fájni. Ha jól emlékszem 12-13 voltam amikor először megjött akkoriban is fájt a hasam de annyira nem hogy elsirjam magam mint most.


UI: Elnézést ha rossz kategóriába írtam><



2019. máj. 8. 11:22
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
A menstruációdtól lehet hasmenésed. Gyakori ilyenkor. Ha nagyon fáj a hasad vegyél be gyógyszert. Nyugi nem harap :D. Másik praktika amit tudok ajánlani az az, hogy tegyél palackba meleg vizet és tedd ahhoz a részhez ahol fáj, majd feküdj le és pihenj. ( addig tarts a melegvizes palackot a hasadnál ameddig fáj) ez enyhíheti a hasfájást. Teát is ihatsz mellesleg, meleg és valamennyire az is segít, mondjuk nem nagy részben.
2019. máj. 8. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Niki004 válasza:
100%

Én havi előtt és után banánt szoktam enni,megfogja a hasamat. Normaflore is segít a hasmenésnél. A melegvizes palack valóban jó megoldás a görcsökre.

Jobbulást!

2019. máj. 8. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!