Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hétvégén fog megjönni a...

Hétvégén fog megjönni a menstruációm, amikor Horvátországba utazunk. Mit tegyek? Ti mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés

Sajnos az utat már nem tudom lemondani (nem is akarom). Buszos utazás lesz, 1 napos. Sajnos pont addigra jön meg:( Azt, hogy hol állunk meg, nem én szabályozom. A strand szabadstrand lesz, nem tudom, hogy ott lesz e wc a közelben.

Ti mit tennétek a helyembe, hogy oldanátok meg? Volt valaki hasonló helyzetben?

Jajjjj ez az egész elrontja a nyaralásom:(:( :(

18/L


2010. júl. 6. 16:09
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
doki ;)
2010. júl. 6. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Doki? Mit kezdjek én a dokival? semmi bajom sincs..

Vagy bocsi, de elmagyaráznád? Tényleg nem értem miért írtad azt, hogy doki:$

2010. júl. 6. 16:17
 3/12 anonim ***** válasza:

Most hétvégére már nem tudod eltolatni a mensid, amúgy sem célszerű. Én megrögzötten tamponellenes vagyok, egyedüli kivételt képez a tiszta tengervízben való fürdés. (sós vízben kevésbé terjednek a kórokozók)

Én a helyedben vennék egy applikátoros tampont, és a fürdést azzal oldanám meg. Az első 2 nap, amikor a legerősebb, célszerű inkább a napozást választani, kevésbé az úszást.

Az applikátoros tampon óriási előnye, hogy nem kell hozzányúlni magához a tamponhoz a cserekor, és így nem gáz, ha éppen nem tudsz kezet mosni.

2010. júl. 6. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
doki, kapsz tőle injekciót ;)
2010. júl. 6. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Jézus injekció? Tűfobiám van:S elájulok..:S

Kedves második: köszi, igen tampont fogok használni(mindig azt használok) itt inkább a cserével lesz a gond:S mivel szabad strand, nem biztos, hogy lesz ott wc, illetve nem tudom milyen sűrűn állunk majd meg oda, illetve visszaúton:S Amúgy csak 1 napról lenne szó, nem 1 hétről. Fürdeni mindenképpen szeretnék, mert még sosem voltam tengerparton, de még csak külföldön sem, úgyhogy mindenképp elmegyek, csak valami jó megoldás kéne:( Nincs senki, aki hasonló helyzetben volt már? csak én vagyok ilyen szerencsétlen, hogy pont akkor jön meg?:S

2010. júl. 6. 16:46
 6/12 anonim válasza:
Nem, dehogyis.. Nekem 10 évesen jött meg először, pont azon a nyáron egy hetes táborba mentem volna, de végülis nem jutottam el oda, mert iszonyúan görcsöltem és a tábor nagy része fürdésből állt volna...
2010. júl. 6. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
ja, biztos jobb görcsölve sétálni a tengernél és tamponnal fürdeni, mint egy injekcióval eltolni a menzeszt...
2010. júl. 6. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
1 napos nyaralás Horvát- országba? Hát én nem sajnálnám, ha kimaradna. Kisebb gondom is nagyobb lenne,ha 1 nap kéne minimum 1000 km-t megtenni, és utána strandolni. Ilyen strapánál már kit érdekel menstruálok-e?
2010. júl. 6. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Egy napra tényleg furcsa kimenni, de mindegy:D

Én nem ajánlgatnék semmilyen injekciót, és valószínűnek tartom, hogy a doki sem fog csak azért adni, hogy ne legyen meg a nyaraláson. Hogy oldanám meg? Utazásra tennék be tampont és betétet is, akkor csak nem áznék át. Fürdeni max tamponnal, vagy sehogy:D

2010. júl. 6. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

hát én is akkor mentem nyaralni amikor megjött :)

én nem normál hanem super tampont használtam mert az ugy több ideig kitartott és még tisztasági betétet raktam be h véletlenül se ázzak ás és nekem az bevállt. De szerintem nem csak neked lesz ilyen problémád a buszon utazók közül szóval páróránként biztos h megfogtok állni.Remélem tudtam segíteni ;)

2010. júl. 7. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!