Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Algopyrint es Tramadolt...

Algopyrint es Tramadolt vettem be egyutt, lehet bajom tole?

Figyelt kérdés

A heten mindennap szetrobbant a fejem a frontoktol

Vettem be algopyrint, 1 ora utan se mult el, ezert tramadolt vettem be

Masnap este is

Lehet tole valami bajom?


2019. máj. 8. 20:19
 1/3 anonim ***** válasza:
65%
Nem. De azért ne kapkodd a Tramadolt. Azt orvos írta fel neked?
2019. máj. 8. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Igen eleg migrenes vagyok, viszont ibuprofent tartalmu gyogyszereket nem szedhetek


Algopyrint irt fel, de mondta h ez sem jo ha mindig ezt szedem, ezert mondta hogy valtogassam


Hozzateszem altalaban a hideg illetve a kettos front okoz problemat

Tramadolt ritkan vettem be 1 eve megvan egy doboz es 5 db hianyzik belole


Csak most nem tudtam hirtelen mit tegyek 5 napja szedtem az algopyrint 1 nap kihagyassal igy gondoltam ezt a hulyeseget, mar banom


Kicsit szur is a szivem, illetve a vallam, erre gondoltam h ez miatt, de holnap megyek orvoshoz

2019. máj. 8. 20:34
 3/3 anonim ***** válasza:
48%
Én is migrénes vgyk. Neurologián derült ki. Nekem ilyen durva frontoknál semmi sem hatott nagyon hosszan és sokáig. de a Quarelin igen!! Kifejezetten migréneseknek adják!! Bár abból se lehet sokat bevenni,tényleg akkor ha ennyire fáj ahogy írtad. De mégse opioid... úgyh lehet azt is megprobálhatnád....annyi veszélye van,h tényleg nem szabad nyakra főre szedni,mert ez meg durván tönkre teszi a májat. nekem a 20 szemes doboz több mint fél évig is elég. tényleg nagyon indokolt esetben szedem be a quarelint. de jó! hatásos!! amúgy szerintem a szíved simán lehet ettől a durva időtől is.... :O
2019. máj. 16. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!