Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Húgyúti fertőzés? Mit csináljak?

Húgyúti fertőzés? Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Szerintem összeszedtem valamit, mert odalent viszket, és pisilésnél éget. Mit csináljak? Elég fiatal vagyok még, és anyukámmal erről nem tudok beszélni (ne írjátok, hogy márpedig az az egyetlen megoldás, kérlek, mert vele tényleg nem lehet semmi ilyenről beszélni...). Nőgyógyászhoz sem szeretnék menni semmiképpen sem, nagyon félek, hát stranfon fürdőruhában kellemetlenül érzem magam, nem hogy meztelenül egy vadidegen előtt.

Mit tudnék ezzel kezdeni, már nagyon rossz



2019. máj. 8. 20:53
 1/6 anonim ***** válasza:
91%
A viszketés nem húgyúti fertőzés, hanem gombás vagy bakteriális fertőzés. Orvos nélkül nehéz lesz kezelni. A fájdalmas pisilés viszont húgyúti fertőzés. Arra szedj tőzegáfonya kapszulát, és igyál medveszőlő teát.
2019. máj. 8. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
28%
www.hazipatika.com/gyogyszerkereso/termek/monural_3_g_granulatum/2094/amp
2019. máj. 8. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%
Monural
2019. máj. 8. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
A Monural vényköteles, hiába ajánlgatod. Ha csak a vizeleted csípne, akkor a házidoki lerendezhetné, de ha a hüvelyed viszket, akkor nem úszod meg a nőgyógyászat. Vagy tűröd tovább... Esetleg meg lehet próbálni a gynoxint, de ha nem használ, kénytelen leszel orvoshoz menni.
2019. máj. 8. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Pedig ezzel menj orvoshoz. Ha nem anyukáddal, akkor mással vagy egyedül. Nem jó elhanyagolni, csúnya szövődményei lehetnek.
2019. máj. 9. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Urológus (az égető pisilés miatt) ÉS nőgyógyász (a viszketés miatt).
2019. máj. 10. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!