Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Gynoflor hüvelykúp, Pimafucort...

Gynoflor hüvelykúp, Pimafucort kenőcs. Tapasztalatok, esetleg vélemények?

Figyelt kérdés

Lelet: tricho, go, soor neg. viszont a hüvelyváladék TF III. (Ez mit jelent amúgy?)


Nőrovos szerint ez egy negatív lelet (az alfelemet viszont másodszor már nem nézte meg, csak közbeszúrtam hogy már kevésbé csíp mint 2 napja), aztán adott receptet Pimafucort kenőcsre, meg Gynoflor hüvelykúpot is mondta hogy szedjek és már kinn is találtam magam az ajtón.


Kicsi kutakodás alapján nem szívesen venném a hüvelykúpot (lehetséges mellékhatásai miatt), de lehet akkor a kenőccsel is inkább várnék (2 hét múlva van időpontpon nőrovoshoz, amit hetekkel ezelőtt kaptam, rendes vizsgálat miatt... amikor kértem, akkor még nem volt ez a fertőzés). Közben ugye kellene menstruálnom, ezért se szeretnék kúrába kezdeni, ha nem feltétlenül muszáj. (Az orvos azt mondta, hogy szerinte ráér a vérzés után is a Gynoflor.)


Hazafelé be fogok ugrani a patikába megtárgyalni ezt a dolgot "gyógyszerészemmel", de addig is örülnék, ha írnátok tapasztalatokat, esetleg véleményeket!


Köszi előre is mindenkinek!



2019. máj. 9. 15:15
 1/1 A kérdező kommentje:
2019. máj. 9. 15:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!