Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nem negatív citológia eredmény...

Nem negatív citológia eredmény 4 hónapja?

Figyelt kérdés

Akkor azzal hívott fel az orvos, hogy nem lett negatív, tehát P2-es a citológiám, mint elötte mindig. Azt mondta, hogy ne ijedjek meg, 3-6 hónap múlva meg kell ismételni. Az nemsokára fog lejárni. Szerintetek mennyi esély van rá, hogy baj van? A barátommal 5 éve vagyunk együtt és mindkettőnknek az másik az első kapcsolata.

Eddig sosem volt baj. Érdemes vmi gyulladásgátló kúpot használni addig?


2019. máj. 9. 19:11
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát talán az orvosnak kellett volna elmondani, hogy pontosan mi áll a leletben és kezelést javasolni. Ugyanis nem mindegy, hogy mi áll benne. Ha gyulladást írnak, akkor azt kell kezelni, ha HPV hatás jeleit, akkor azt.
2019. máj. 9. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
De csak telefonon mondta, hogy ez az eredmény és azt mondta, hogy felesleges hamarabb mennem és megismételni, kérjek időpontot 3-6 hónap múlva :/
2019. máj. 9. 22:24
 3/4 anonim ***** válasza:

Megismételni valóban felesleges 3 hónapnál korábban, mert nem ad hiteles eredményt. De a kezeléshez szükséges lett volna tudni, hogy mi áll a leletben.

Ez a "nem negatív" is elég meredek nekem. Nem túl konkrét.

Szóval a lényeg, hogy a pontos lelet nélkül nem tudok értelmes választ adni a kérdésedre.

2019. máj. 9. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Oké, köszönöm azért. Mondhatott volna többet igaz, most voltam először nála, eddig más városban laktam, oda is évente mentem, sosem volt ilyen problémám
2019. máj. 10. 15:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!