Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Múlthónapban a nőgyógyászom...

Múlthónapban a nőgyógyászom fellírt gyógyszer segítségével jött meg! Most megint 19 napja késik Mi lehet az ok?

Figyelt kérdés

2,5 évig használtam fogamzásgátlót

Fél éve hagytam abba mivel a párommal gyereket szeretnénk . Viszont 2 hónapja nem akar megjönni egyiknap barna folyásom volt de semmi. Hétfőn megyek vissza dokihoz

Kiváncsi vagyok a ti válaszotokra is

Előre is köszönöm


2019. máj. 9. 19:33
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom még fel van borulva a hormonháztartásod, annak több kell pár hónapnál/fél évnél, hogy helyreálljon. Majd az orvosod elmondja.
2019. máj. 9. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Hány éves vagy vagy voltál amikor elkezdted ? Volt előtte részletes kivizsgálás vérkép stb. ? Akkor jók voltak az értékeid ? Ha nem akkor itt lenne az ideje. A masik amit sokan nem tudnak hogy 2 évente erdemes szünetettartani a fogamzásgátlással, persze mondjak hogy a mai termeknél nem számít de en ezt nem igen hiszem el. Valószínű a tabletta csúnyán beleszólt a hormonháztartásodba amit idő mire rendbehoznak.
2019. máj. 9. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!