Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Reális lehet ez a méret?

Reális lehet ez a méret?

Figyelt kérdés
16 éves, 168 cm magas lány vagyok, 65 kiló körül. Mindig is inkább felülre hízós voltam és eddig ilyen nagyjából jó melltartókat, mivel sportoló vagyok ezért sokszor sportmelltartót hordtam, aztán most egy kivágott ruhához kellett egy és elmentem egy fehérneműboltba. 75E-s melltartó lett végül jó, ugyanitt régebben egy másik fazonból vettem 75D-set. Olvastam itt gyk-n hogy vannak akiknek már fáj tőlük a hátuk, nekem egyáltalán, ezért azon gondolkodtam, hogy lehet, hogy el lennének méretezve? Vagy nem tudom, nem érzem magam annyira nagydarabnak itt felül. Úgy méretre kb másfél "markonyi" az én tenyeremmel mérve 1-1. A körmérete 97 cm (a 90-60-90 es álomhatárt a derekamon 10 cm-rel, a csípőmnél csak 3-4-gyel lépem túl). Majd ha legközelebb melltartót veszek, akkor valami másik fehérneműüzlettel is próbálkozom, csak ez volt közel, ami ilyen "híresebb".

2019. máj. 9. 20:51
 1/2 anonim ***** válasza:

Otthon magadat is megmérheted szabócentivel és számolhatsz egy kosárméretet. A melltartó fazonja, párnázottsága is változtathat a méreten. Ha pedig pont méret határon vagy a ciklusod során lezajló hormonális változások is bezavarnak. Rám menzesz előtti héten majdnem kicsik a melltartóim amik máskor pontosan illeszkednek. És bizony a véletlenszerű számozás sem ritka. [link] ezt a számolási módot és ez alapján a méreteid is reálisnak tartom. Nekem is az jön ki amit valóban viselek.

Igaz én a középmezőnyt képviselem így személyes tapasztalatom nincs, de általában később szoktak fájdalomra panaszkodni nők nagyméret esetén. Ha olyan sportot végzel ami erősíti a hátizmaid az is rengeteget enyhít a súlyon.

2019. máj. 10. 04:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Valószínűleg azért nem fáj a hátad, mert sok nővel ellentétben te sportolsz. Ez különösen igaz, ha kicsit fejlettebbek a hátizmaid emiatt.
2019. máj. 10. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!