Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 10. Napja késik, másnak...

10. Napja késik, másnak tapasztalata?

Figyelt kérdés

Sziasztok. 10. Napja késik a menstruációm, de a tesztek negatívak. Orvosnál voltam, de nem látott semmit.

4-5 nap késés után elmúlt a mindjárt megjön érzés, néha beszúr a szemérem dombom.

Éhes vagyok állandóan, a szokásos pattanásos időszak kimaradt, a melleim könnyűnek érzem, a bimbón egy fehéres hártya alakult ki, amire az orvos azt mondta, hogy normális, semmi gond. Engem viszont zavar. Felpuffadva nem vagyok. Stressz, változás nem ért. A teszt viszont negatív. Esténként hőemelkedésen van, szinte forró vagyok. De reggelre normalizálódik.


Másnak volt hasonló tapasztalata? Mi lett a vége?

Előre is köszönöm.


21./N



2019. máj. 10. 13:23
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Persze. Előfordult párszor. Volt, hogy két hetet, egyetlen egyszer még három hetet is késett. Ezek valószínűleg peteérés (pontosabban tuszorepedes nélküli ciklusok). Egyszer-ketszer belefér. (Nincs meddőségi problémám úgy értem. )
2019. máj. 10. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!