Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egészség » Nők egészsége

A kérdés

Szerintetek hogyan tovabb?

Tanacstalan vagyok es elkeseredett. Honapok ota nagyon fajdalmas huvelyi tuneteim vannak, voltam rengetegszer nőgyógyásznál, volt ahol bakterialis diagnozis volt, volt ahol hüvely gombát mondtak. Most jott meg a tenyesztesem eredménye, es az áll benne hogy se gomba se baktérium!!! Megis viszket, eg, csip a huvelyem!! Mit tegyek? Megorulok :((((

Keress kérdéseket hasonló témákban: hüvely, orvos, nőgyógyász, betegség, bakteriális, fertőzés

máj. 10. 22:41  Privát üzenet  

A válasz
Betadine hüvelykúpot vegyél magadnak és használd 10 napig! Ez mindent gyógyít. Utána flóra visszaállítás szükséges.

A válaszíró 78%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/1Időpont máj. 10. 23:37 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
PCOS, és IR. Hogyan tovább?
Vastag méhnyálkahártya miatt norcolutot kell szednem.5 napig kell szednem 2x1-et. Mikor fog megjönni utána? Nyaralni megyünk szerdán, és pont kedden járna le az 5 nap. Hagyjam...
Most hogyan szedjem tovább a fogamzásgátlót? Pótolnom kellett
Bakteriális fertőzésre fluomizint kaptam, viszont csíp a hüvelyem tőle. Használjam tovább?
Rózsaszín menstruáció? Tovább lent.
Darabos tovább tartó menstruació fogamzásgátló mellett?

Kérdések az Egészség rovatbólKérdések a Nők egészsége rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!