Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Az este lefekvés előtt feohely...

Az este lefekvés előtt feohelyeztem egy Canesten Kombit, de rá 10 percre éreztem, hogy valami folyik ki. Nem lesz hatása?

Figyelt kérdés
Felhelyezése után fekvő helyzetbe maradtam, de 10 percre rá éreztem, hogy egy kicsi valami kifolyt. Ma reggel megvizsgáltam, és valami sárgás volt. Most ahogy kikeltem az ágyból, éreztem, hogy több adagban folyt valami, olyan sárgás anyag (nem darabos és nem is vízszerű)
2019. máj. 11. 09:21
 1/3 anonim ***** válasza:
A Canesten Kombiban hüvelytabletta van, nem? Az olyan gyorsan nem tud feloldódni.
2019. máj. 11. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igen, hüvelytabletta. Akkor ez azt jelenti, hogy kiment és nem lett hatása? Most még jött olyan fehér tejszerű folyadék
2019. máj. 11. 13:40
 3/3 anonim ***** válasza:
Az nem lehetett a tabletta, annak sokkal több idő kell. Ha esetleg kapszula lenne az felolvadhatott volna olyan hamar, de ez semmiképp. A tabletta csak fehér, így ha sárgás volt, akkor az biztosan nem az volt. Lassan ki kell folynia a maradéknak, nekem az kicsit sűrűbb volt.
2019. máj. 11. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!