Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Narancsbőr ellen a sport +...

Narancsbőr ellen a sport + cukor elhagyása a legjobb megoldás?

Figyelt kérdés

2019. máj. 11. 10:46
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
22%

NEM, az egyetlen, ami "segít", ha megfelelö géneket örököltél!

A narancsbör adottság, sporttal, meg sok folyadék fogyasztásával lehet valamennyire csökkenteni, de megszüntetni nem.

A cukornak meg semmi befolyása sincs a témára.

2019. máj. 11. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
51%
2019. máj. 11. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

“A szervezetünk által fel nem használt cukor zsír formájában raktározódik el a bőr sejtjeiben, és felhalmozódik a kötőszövetekben. Ezek az energiatároló sejtek megduzzadnak, és a bőr felszíne felé türemkednek. A kötőszövet rugalmassága is csökken, amelynek köszönhetően a bőr egyenetlenné válik.”


Magyarul nagyon is van köze a cukorhoz.


“A folyamat hátterében a helytelen táplálkozás és mozgáshiány mellett hormonális és genetikai okai is lehetnek.”


Tehát ha mozgással és egészséges táplálkozással nem is lehet teljesen eltüntetni, de nagyrészt igen. Pl azok az ismerőseim, akik nagyon komolyan veszik az edzést és az egészséges táplálkozást, gyakorlatilag narancsbőrmentesek. Szóval ne dőljünk hátra és fogjuk teljesen a genetikára, mintha nem lehetne tenni ellene. Köszi a cikket, hasznos volt!

2019. máj. 11. 11:19
 4/12 anonim ***** válasza:
Nem, vékony, fitt lányoknak is van. Persze étkezz megfelelően, mozogj rendszeresen. Az egészséged érdekében. A narancsbőr nem biztos, hogy eltűnik. Tényleg genetika, hogy kinek hogy reagál a bőre.
2019. máj. 11. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Én amúgy vékony fitt sportos lány vagyok, de hátul a combomon és a fenekem van narancsbőr :D De ha lemondanék a cukros dolgokról, gofri, nutella stb, elég nagy eséllyel eltűnne, legalábbis teszek egy próbát.
2019. máj. 11. 12:10
 6/12 anonim ***** válasza:
0%

Minel. Vekonyabb leszel annal kevesbe fog latszodni.

Fura amit irsz mert ez valoban vekony lanyoknal nem fordul elo....

Hany eves vagy ha szabad kerdezni?

2019. máj. 11. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Dehogynem, vékony lányoknál is szokott lenni. Mondom, ez nagyrészt az étrendedtől függ és attól, hogy mennyit mozogsz. A “genetika” alapján a nők kb 95%-a narancsbőrös lenne, ahogy a cikkben is írták. Csak valaki tesz ellene, más meg nem.
2019. máj. 11. 12:53
 8/12 anonim ***** válasza:
0%

Hát en meg 20 eves csajokat nem lattam narancsborrel . Csak aki el van hizva.

Aki 30 felett van az meg mar nem fiatal :)

2019. máj. 11. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
#8 én láttam rengeteg velem egykorú vékony lányt is narancsbőrrel :D A barátnőim, egyetemista társaim között is vannak ilyenek(22 éves vagyok amúgy). Ezek azok a lányok, akik nem hízékonyak, ehetnek bármit összevissza, nem híznak el. Én is ilyen vagyok. Igen ám, de az egy dolog, hogy nem hízok el, viszont narancsbőröm így is kialakul a csokitól, édességektől, gyorskajától. Meg attól, ha nem sportolok. Szóval sajnos akkor is oda kell figyelni erre, ha nem vagy hízékony, meg ha fiatal vagy..bár tizenévesen nekem sem volt még, mostanában kezdett kialakulni.
2019. máj. 11. 13:08
 10/12 anonim ***** válasza:
Akkor figyelj oda hogy mit eszel és sportolj :)
2019. máj. 11. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!