Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szedjem tovább a megszokottak...

Szedjem tovább a megszokottak szerint a fogamzásgátló tablettát, vagy kezdjek hamarabb? Kimehetett a hatása?

Figyelt kérdés

Mindennap este 10kor szedem be a tablettát, az utolsó szemet szerdán este kellett volna, viszont elaludtam és csak reggel 8kor keltem fel. Kb. fél órán belül beszedtem a tablettámat, tehát az "elfelejtett" szemet még éppen 12 órán belül sikerült pótoljam. Olyan fél egy körül viszont kicsit lazább volt a székletem, nem tudom, mennyire mondható hasmenésnek. A barátnőm (ő régebb óta szed a tablettát) szerint mivel bár éppen csak, de a beszedést követően kicsivel több, mint 4 óra hossza elteltével "ment a hasam" így semmi probléma, a megszokottak szerint jövő héten csütörtökön kezdjem el szedni az újabb adagot.


Én viszont tartok attól, hogy kiment a hatása, mert tényleg éppencsak letelt a 4 órahossza. Szerintetek hallgassak a barátnőmre, vagy kezdjem el szedni egy nappal korábban, jövő héten szerdán?



2019. máj. 11. 19:14
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Úgy szedd, ahogy egyébként is kellene.
2019. máj. 11. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!